На які поїзди потрібно роздруковувати квитки: пояснення Укрзалізниці

На які поїзди потрібно роздруковувати квитки: пояснення Укрзалізниці

В Укрзалізниці пояснили, що для подорожей внутрішніми рейсами квитки можна мати в електронному вигляді, проте для рейсів до Австрії та Угорщини обов'язково треба мати друковану версію.

Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

Ми вже звикли мати необхідні документи у себе в смартфоні. Електронні залізничні квитки – тим більше. Їх не потрібно ні роздруковувати, ні обмінювати в касі для подорожей внутрішніми рейсами. Але міжнародні рейси до Австрії та Угорщини — виняток, - наголосили у компанії.

Залізничники пояснюють, що міжнародний залізничний рух до цих країн здійснюється у партнерстві з угорськими та австрійськими залізничниками. У них свої правила: квиток має бути роздрукований. 

Українські вагони RIC (прямий поїзд №749 Київ – Відень) або угорський поїзд (№146 Чоп – Відень) здійснюють транзитний рух. Під час курсування представники залізничних компаній можуть перевіряти проїзні документи, робити на них відповідні позначки, фіксувати дані щодо статистики та звітності, пояснили у пресслужбі. 

Вартість розподіляється між залізницями країн пропорційно кількості кілометрів, яку проїхали пасажири територією тієї чи іншої країни, тож перевірка квитків є складовою частиною взаємного контролю.

Укрзалізниця надсилає усім пасажирам, які придбали квиток у застосунку УЗ до Угорщини чи Австрії, сповіщення pop-up про необхідність роздрукувати щойно придбаний квиток. 

Сам бланк квитка також містить марковану інформацію про необхідність роздрукувати електронний квиток. 

Якщо пасажир з якихось причин не виконав цю вимогу, то можуть виникнути неприємні ситуації. Зокрема, залізничники сусідніх країн можуть вимагати оплати за транзитний рух, - підкреслили в Укрзалізниці.

Нагадаємо, Президент Польщі підписав зміни до закону про допомогу українським біженцям

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next