РНБО запустила онлайн-платформу «Безпека та стійкість критичної інфраструктури»

РНБО запустила онлайн-платформу «Безпека та стійкість критичної інфраструктури»

На ресурсах апарату Ради національної безпеки і оборони почала працювати онлайн-платформа «Безпека та стійкість критичної інфраструктури».

Про це РНБО повідомляє у Фейсбуці.

Платформу отримано у рамках співпраці служби з питань безпеки критичної інфраструктури Апарату РНБО України з Державним Департаментом США та Фондом цивільних досліджень та розвитку США в Україні (CRDF Global), - ідеться в повідомленні.

Вона призначена для електронного навчання на безкоштовній основі усіх причетних до національної системи захисту критичної інфраструктури.

Платформа містить перекладені українською мовою сім модулів дистанційного навчання з питань безпеки та стійкості критичної інфраструктури Інституту управління надзвичайними ситуаціями Федерального агентства з надзвичайних ситуацій при Департаменті внутрішньої безпеки США і два модулі українських експертів з питань безпеки та стійкості критичної інфраструктури.

За даними РНБО, на платформі вже зареєструвалися понад 1500 користувачів і більш як 500 з них отримали перші сертифікати.

Зареєструватися можна за посиланням.

Нагадаємо, На Одещині прикордонники затримали вантажівку з десятками ухилянтів

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
У Мін’юсті пояснили як отримати паспорт старого зразка замість ID-картки
Відмовлятись від паспорта нового зразку можна лише через релігійні переконання
Українці зможуть скаржитися на порушення споживчих прав онлайн
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у тестовому режимі запустила чат-бот у Telegram. Тепер українці можуть поскаржитися на порушення їхніх прав у режимі онлайн.
Які країни відкриті для українських туристів
Міністерство закордонних справ України назвало нові напрямки. Зараз до списку 104 дозволених 104 країни додались 9 нових.
Loading...
Load next