МОН розробило курс кримськотатарської мови для школярів

МОН розробило курс кримськотатарської мови для школярів

Для учнів та учениць 5-6-х класів «Нової української школи» розробили курс із кримськотатарської мови та літератури. Він складається зі 140 уроків.

Про це повідомляється на сайті Міністерства освіти і науки України.

Як наголосили в МОН, усі навчальні матеріали розробили з урахуванням традицій, звичаїв та історії кримськотатарського народу.

Цей курс — можливість зберегти та розвинути унікальну мову й культуру кримських татар, забезпечити доступ до якісної освіти незалежно від місця проживання учнів. Кожен урок — подорож традиціями, історією та природою Криму, — розповіли в міністерстві.

Кожен урок курсу складається з трьох частин: відеоматеріалу кримськотатарською мовою (із субтитрами), тестових завдань та конспекту.

Над створенням занять працювали провідні фахівці та носії кримськотатарської культури. Зокрема, методистом курсу став асистент кафедри тюркології КНУ імені Т. Шевченка та автор підручників Сеїт-Джеліль Абібулла.

Експерткою курсу виступила кандидатка філологічних наук та асистентка кафедри тюркології КНУ імені Т. Шевченка Сабріє Сластьон.

Нагадаємо, Глава оборонного комітету Бундестагу: Не бачу проблеми, якщо Україна застосує німецьку зброю для просування на території рф

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
У школах можуть запровадити обов'язкові курси медіаграмотності, – Ткаченко У школах можуть запровадити обов'язкові курси медіаграмотності, – Ткаченко
Міністерство культури і інформаційної політики планує ввести у школах обов'язкові курси медіаграмотності.
Нові карантинні обмеження: з 20 вересня школи в Україні працюватимуть за новими правилами Нові карантинні обмеження: з 20 вересня школи в Україні працюватимуть за новими правилами
У "жовтій" зоні карантину відвідування шкіл буде можливе лише за умови, якщо не менше як у 80% працівників закладу освіти будуть вакциновані. Однак, у "червоній" зоні 100% працівників закладу освіти повинні мати документ про повну вакцинацію.
Loading...
Load next