Німецький інженер встановив рекорд: 120 днів під водою без розгерметизації

Німецький інженер встановив рекорд: 120 днів під водою без розгерметизації
Рудігер Кох, німецький інженер, побив світовий рекорд за тривалістю перебування під водою без розгерметизації

Німецький аерокосмічний інженер Рудігер Кох встановив світовий рекорд, провівши 120 днів під водою в капсулі біля узбережжя Панами, побивши попереднє досягнення американця Джозефа Дітурі.

Про це пише Guardian.

Напередодні 59-річний Рудігер Кох вийшов зі свого підводного будинку площею 30 квадратних метрів, де його досягнення підтвердила суддя Книги рекордів Гіннесса. Вона встановила, що чоловік побив рекорд американця Джозефа Дітурі, який провів 100 днів у підводному будиночку в лагуні Флориди.

За словами німця, це була «чудова пригода» і йому сподобався час, проведений у капсулі на глибині 11 метрів під водою.

«Це прекрасно, коли все заспокоюється, темніє, а море світиться. Це неможливо описати, це треба відчути на собі», — Кох розповів про вигляд, що відкривається через ілюмінатори.

Капсула Коха, розташована за 15 хвилин їзди на човні від узбережжя північної Панами, була оснащена всім необхідним для сучасного життя: ліжком, туалетом, телевізором, комп’ютером, інтернетом і навіть велотренажером.

Щоб відсвяткувати рекорд, Кох випив шампанське, викурив сигару, а потім стрибнув у Карибське море, де його підібрав човен і доставив на сушу для святкової вечірки.

Підводний будинок рекордсмена був з’єднаний з надводною камерою через трубу, яка не тільки постачала їжу, але й служила шляхом для відвідувачів, включно і для лікаря. На поверхні розміщувалися сонячні панелі для забезпечення електроенергії, а також був резервний генератор. Однак у будинку не було душу.

Кох сподівається, що його експеримент змінить уявлення про людське життя і про те, де можна оселитися. «Ми намагаємося довести, що моря насправді є життєздатним середовищем для експансії людства», — сказав він.

Також чотири камери знімали його переміщення в капсулі: фіксували повсякденне життя, спостерігали за його психічним здоров’ям і доводили, що він ніколи не підіймався на поверхню.

Нагадаємо, Влада продовжить термін для проходження ВЛК обмежено придатними, щоб уникнути штрафів

Анастасія Князєва - pravdatutnews.com

Читайте також
Хутрові ферми в Україні: виробництва "вбивають" екологію та забирають життя тисяч тварин (відео) Хутрові ферми в Україні: виробництва "вбивають" екологію та забирають життя тисяч тварин (відео)
Виробництво хутрових виробів та купівля одягу із натурального хутра вимірюється не у гривнях чи євро, а у життях невинних тварин. Так, кількість тварин, яка потрібна для виготовлення однієї шуби залежно від виду в середньому становить - 250 білок і шиншил, 90 соболів, 20 рисей чи 45 вбитих норок.
Україна придбала легендарний британський криголам James Clark Ross (відео) Україна придбала легендарний британський криголам James Clark Ross (відео)
Раніше український уряд виділив 5 мільйонів доларів на закупівлю наукового корабля-криголама для потреб Української антарктичної експедиції й полярників.
Українці стали менше довіряти телебаченню як джерелу новин - КМІС Українці стали менше довіряти телебаченню як джерелу новин - КМІС
В порівнянні з минулим роком частка людей, які обирають центральні телеканали основним джерелом інформації для себе, знизилась на 10%.
Loading...
Load next