Акції Adidas і Puma впали після запровадження мит Трампом

Акції Adidas і Puma впали після запровадження мит Трампом
Нові мита, введені адміністрацією Дональда Трампа на імпорт із В'єтнаму, Індонезії та Китаю, спричинили різке падіння акцій спортивних брендів

Вартість акцій Adidas і Puma різко знизилася після того, як президент США Дональд Трамп ввів нові мита: 46% на імпорт із В'єтнаму, 32% – з Індонезії та 34% – з Китаю.

Про це повідомляє Bild.

Акції Adidas втратили понад 10% вартості й торгуються на рівні 197,4 євро. Цінні папери Puma подешевшали на 9,3%, до 20,72 євро. За інформацією Der Aktionär, близько 39% продукції Adidas виробляється саме в цих країнах.

Негативний вплив відчув і Nike, який на 95% залежить від постачання з цих регіонів. Його акції впали на 9% – до 54,41 євро. Інвестори активно розпродають цінні папери через побоювання зростання витрат і зниження прибутків.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц розкритикував рішення США, назвавши його ударом по світовій торгівлі. 

Це абсолютно неправильне рішення і атака на світову торгівельну систему. Тут не буде переможців, - сказав Шольц. 

Нагадаємо, Дональд Трамп заявив, що торгові практики інших країн створили економічну загрозу для США. Тому, аби змінити ситуацію, він запроваджує нові мита проти десятків іноземних країн на імпортні товари, а також оголошує у країні надзвичайний економічний стан.

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
Митна політика Трампа обвалила статки мільярдерів: за день сумарні втрати склали $208 млрд Митна політика Трампа обвалила статки мільярдерів: за день сумарні втрати склали $208 млрд
Запровадження нових широкомасштабних мит, оголошене президентом США Дональдом Трампом, призвело до значного падіння статків найбагатших людей світу. За один день 500 мільярдерів разом втратили $208 мільярдів
США пояснили, чому запровадили мита на безлюдні острови США пояснили, чому запровадили мита на безлюдні острови
Нововведені обмеження викликали здивування серед інвесторів через незрозумілу формулу їхнього розрахунку
Вплив мита від Трампа на Українську економіку l ПравдаТУТ Львів Вплив мита від Трампа на Українську економіку l ПравдаТУТ Львів
Дональд Трамп знову заговорив про мита, що викликає занепокоєння у світової економіки
Loading...
Load next