ВР може скасувати “комуналку” для пошкоджених будинків під час війни

ВР може скасувати “комуналку” для пошкоджених будинків під час війни
Парламентський комітет підтримав законопроєкт, який звільняє мешканців багатоквартирних будинків від плати за управління, якщо їхнє житло пошкоджене і непридатне для використання через війну

Фото: depositphotos

Парламентський комітет Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг схвалив законопроєкт, що передбачає тимчасове скасування плати за управління багатоквартирними будинками, які постраждали від збройної агресії російської федерації.

Документ встановлює, що на час дії воєнного стану та протягом року після його завершення постраждалі мешканці не сплачують за послуги, якими фактично не можуть користуватися. Законопроєкт також вводить прозорий механізм підтвердження пошкодженого або знищеного майна через офіційне обстеження та чіткі правила звітування для управителів будинків.

Крім того, передбачено компенсацію надавачам послуг за рахунок державного бюджету, міжнародної допомоги та майбутніх репарацій від рф. В РАДІ підкреслюють, що закон спрямований на справедливе нарахування платежів та підтримку громадян, які втратили можливість користуватися своїм житлом через війну.

До слова, в Україні попередили про можливі підтоплення: під загрозою кілька областей.

Стрілець Діана - pravdatutnews.com

Loading...
Load next