На Тернопільщині шахрай видурив у матері зниклого військового близько 4 тисяч доларів

Фото: Прокуратура України
На Тернопільщині правоохоронці викрили чоловіка, який обманом заволодів грошима матері зниклого безвісти військовослужбовця. Про це повідомили в поліції та прокуратурі області.
За даними слідства, у червні він приїхав до 78-річної жінки та представився волонтером, показавши посвідчення. Зловмисник запевнив, що її син нібито перебуває в полоні та проходить лікування на тимчасово окупованій території, а також пообіцяв сприяти його майбутньому обміну.
Чоловік переконав жінку передати гроші нібито для організації передачі речей та лікування. Оскільки повної суми в 4 тисячі доларів вона не мала, потерпіла віддала всі заощадження — 2 тисячі доларів і 70 тисяч гривень.
Після цього шахрай забрав гроші та зник. Правоохоронці встановили, що він є уродженцем Миколаївщини, раніше неодноразово судимим за майнові злочини та перебував у розшуку.
За викрадені кошти чоловік придбав автомобіль. Йому повідомили про підозру за статтею шахрайства, яка передбачає до кількох років обмеження або позбавлення волі. Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.
До слова, у МОН заявили: використання навчання для відстрочки більше не є масовим явищем.
Стрілець Діана - pravdatutnews.com





