Може зіграти з Росією: Україна вперше за 17 років вийшла у півфінал Євро з футзалу (відео)

Востаннє команди України проходила в півфінал у 2005 році.

Збірна України у рамках чвертьфінального поєдинку чемпіонату Європи з футзалу грала проти Казахстану. Матч завершився перемогою українців з рахунком 3:5.

Про це пише "ПравдаТУТ News" з посиланням на "Суспільне Спорт".

Україна пройшла у плей-оф чемпіонату Європи з футзалу, посівши друге місце в групі. Попри поразку у матчі проти Португалії у вирішальному матчі, українці стали найкращою командою серед трійки Україна, Нідерланди, Сербія.

Пройшовши у плей-оф, Україна отримала у суперники збірну Казахстану — переможця групи В. Востаннє ці команди грали між собою офіційний матч у 2004 році — тоді у відборі на чемпіонат світу Україна перемогла 3:1.

Перед матчем Україна могла розраховувати майже на повний склад — одразу чотири футболісти повернулися після виявлених позитивних тестів на коронавірус. І у такому складі змогла здобути перемогу у матчі.

Голи: Дуглас Жуніор, 34, Оразов, 38, 40 - Шотурма, 15 (пен), Корсун, 25, Зварич, 30, Разуванов, 39, Лебідь, 39.

Суперник України визначиться у чвертьфінальному матчі між Росією та Грузією. Зустріч відбудеться у вівторок, 1 лютого.