МОК призупинив членство Олімпійського комітету рф

МОК призупинив членство Олімпійського комітету рф

Виконавчий комітет Міжнародного олімпійського комітету (МОК) ухвалив рішення про призупинення членства Олімпійського комітету росії через включення до свого складу регіональних організацій окупованих територій України.

Про це повідомляє МОК.

Відомо, що ОКР прийняв до свого складу олімпійські комітети тимчасово окупованих територій України. МОК заявив, що це "порушення Олімпійської хартії, оскільки це також порушує територіальну цілісність НОК України, визнану МОК".

Виконком ухвалив, що ОКР негайно зупиняє свою діяльність до подальших повідомлень. Олімпійський комітет рф більше не має права діяти як Національний олімпійський комітет як це визначено Олімпійською хартією і не може отримувати жодного фінансування від олімпійського руху. 

МОК залишає за собою право приймати рішення щодо участі окремих нейтральних спортсменів з російським паспортом в Олімпіаді-2024 та Олімпіаді-2026. 

Нагадаємо, Болгарія допоможе з мовними курсами для українських пілотів F-16

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Український тренер Ребров тішиться, що на Абрамовича наклали санкції Український тренер Ребров тішиться, що на Абрамовича наклали санкції
Сергій Ребров також розповів про своїх батьків, які ховаються в бомбосховищах.
Loading...
Load next