Українка повернулася у список двадцятки найкращих тенісисток у світі
До топ 150-ти світу увійшли ще 5 українок

Українки оновили свої позиції у рейтингу WTA.
Про це стало відомо з рейтингу найкращиї тенісисток світу.
До топ-20 світового рейтингу повернулася найкраща тенісистка України Еліна Світоліна, яка піднялася з 22-го на 18-й рядок. Крім неї, свою позицію покращила Марта Костюк – з 29-ї на 24-ту.
До топ-150 також входять українки Даяна Ястремська (46), Ангеліна Калініна (68), Юлія Стародубцева (103) та Дарія Снігур (136).
Першою ракеткою світу є білоруска Аріна Соболенко, а до першої трійки входять Іга Швьонтек із Польщі та американка Коко Гауфф.
Нагадаємо, Українську тенісистку ледь не депортували із США через нібито загублений паспорт
Ростислав Шваник - pravdatutnews.com
Читайте також

Дівчина у двох сетах програла Ребеці Маріно.

Українська тенісистка поступилася першій ракетці світу Аріні Сабалєнці, однак показала свій найкращий результат на турнірі.
Рекомендовані

Новий Audi Q9 2027 став найбільшим і найрозкішнішим кросовером марки — 5,3 метра довжини, три екрани в салоні, адаптивна пневмопідвіска та потужність до 600 к.с.

У шоу бізнесі є історії, які нагадують казку — навіть тоді, коли головний герой давно став легендою. 83-річний Мік Джаггер, фронтмен The Rolling Stones, зустрів свій день народження не на сцені, а в колі найближчих — поруч із нареченою Мелані Гемрік та їхнім дев’ятирічним сином Деверо.

57 річна Дженніфер Еністон, одна з найвідоміших акторок Голлівуду, вкотре опинилася в центрі уваги через особисте життя.
Loading...
Load next 