В Україні 1 ГБ мобільного інтернету коштує 0,75 долара

В Україні 1 ГБ мобільного інтернету коштує 0,75 долара
Британські аналітики провели дослідження у 230 країнах світу та оновило рейтинг за рівнем доступності мобільного інтернету, в якому Україна займає 31-е місце.

Експерти видання Cable.co.uk зібрали і проаналізували інформацію по 6148 тарифних планах послуг мобільної передачі даних в 230 країнах світу в період з 8 грудня 2020 року по 25 лютого 2021 року. Згідно з рейтингами Україна посідає 31-ше місце по доступності мобільного інтернету.

Зокрема, дослідники зазначають, що 1 Гб мобільних даних в Україні коштує в середньому 0,75 долара.

До того ж Ізраїль - це найдешевша країна для покупки мобільних даних: 1 Гб тут в середньому коштує 0,05 долара. Однак, Сполучені Штати Америки є однією з найдорожчих розвинених країн для покупки мобільних даних: вона займає 154-е місце в світі, а середня вартість 1 Гб тут становить 3,33 долара.

Також шість країн з найвищими цінами на передачу мобільних даних розташовані в Африці на південь від Сахари. Острівні держави в Океанії і Карибському басейні також є одними з найбільш дорогих у світі по доступності мобільного інтернету.

Однак, найдорожчий тариф мобільного інтернету дослідники виявили в Греції, де 1 Гб буде коштувати користувачеві за $ 768,87.

Читайте також
До кінця року в Україні 3 тисячі сіл планують підключити до швидкісного інтернету До кінця року в Україні 3 тисячі сіл планують підключити до швидкісного інтернету
В Україні запустили платформу де збирається уся інформацію про програму підключення до оптичного інтернету, на яку цьогоріч планують витратити 500 мільйонів гривень.
В Україні відтермінували запуск 5G: у бюджеті не вистачає коштів В Україні відтермінували запуск 5G: у бюджеті не вистачає коштів
Причиною відтермінування стала відсутність державного фінансування необхідних для запуску 5G наукових досліджень.
Loading...
Load next