Ілон Маск думає над створенням нової соцмережі

Ілон Маск думає над створенням нової соцмережі

Засновник компаній провідних компаній світу Ілон Маск роздумує над створенням нової платформи соціальних медіа.

Про це пише Sandries, передає ПравдаТУТ News.

Маск відповідав на запитання користувача Twitter про те, чи розглядатиме він створення платформи соціальних медіа, що складатиметься з алгоритму з відкритим вихідним кодом та такої, яка надаватиме пріоритет свободі слова, і де пропаганда була б мінімальною.

Зазначено, що Маск і сам останнім часом критикував платформи соціальних мереж та їхню політику. Зокрема він зазначив, що компанії підривають демократію, не дотримуючись основних принципів свободи слова.

Його твіт з’явився через день після того, як він опублікував опитування в Twitter, у якому запитали користувачів, чи вірять вони в дотримання принципу свободи слова, за який понад 70% проголосували «ні».

Наслідки цього опитування будуть важливими. Будь ласка, голосуйте уважно, – сказав він у п’ятницю.

У виданні зазначають, що у випадку, якщо Маск вирішить продовжити створення нової платформи, він приєднається до зростаючого покоління технологічних компаній, які позиціонують себе як прихильники свободи слова і які сподіваються залучити користувачів, які відчувають, що їхні погляди придушені на таких платформах, як Twitter, Facebook від Meta Platform і YouTube, що належить Alphabet (Google).

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
В Україну доставили ще одну партію обладнання Starlink – Федоров В Україну доставили ще одну партію обладнання Starlink – Федоров
Перша партія станцій супутникового Інтернету StarLink вже працює в Україні.
Loading...
Load next