Онлайн-сервіс для українських переселенців запустили у Польщі: де жити дешевше

Онлайн-сервіс для українських переселенців запустили у Польщі: де жити дешевше

Компанія Mastercard, польські банки та Український дім у Варшаві створили онлайн-сервіс «Gdzie zamieszkać» («Де жити»), який дозволяє розрахувати середню вартість проживання у різних містах Польщі. Програма спрямована у першу чергу на українських переселенців, однак стане у нагоді усім, хто цікавиться переїздом. Про це пише ua.news.

Функціонал онлайн-сервісу «Gdzie zamieszkać»:

  • інформація про усереднену вартість життя (оренда, транспорт, харчування)
  • приблизний розмір заробітної плати, яку можна очікувати в різних частинах країни

Інструмент об'єднує дані Mastercard та дані зі сторонніх джерел для надання персоналізованої інформації про середню вартість життя та заробітну плату. Сервіс заснований на знеособлених даних транзакцій Mastercard і загальнодоступних зовнішніх джерелах та даних Центрального статистичного управління.

Користувачу необхідно заповнити анкету, й програма визначить витрати на базові потреби в місті.  Потрібно ввести кількість членів родини (дорослі, діти) та наявність домашніх тварин, а також у який спосіб ви пересуваєтесь по місту – громадським транспортом, чи власним автомобілем.

Нагадаємо, раніше «Дія City» змогла отримати одразу дві нагороди Red Dot.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 53
 
Читайте також
Космічна допомога: є можливість отримати змогу слідкувати за ворогом завдяки закордонним супутникам з SAR Космічна допомога: є можливість отримати змогу слідкувати за ворогом завдяки закордонним супутникам з SAR
Вже найближчим часом до країн, які діляться з Україною знімками супутників, може долучитися і Японія.
Loading...
Load next