Meta планує заповнити соцмережі штучними профілями та контентом на основі ШІ

Meta планує заповнити соцмережі штучними профілями та контентом на основі ШІ
Компанія активно інтегрує інструменти ШІ на своїх сервісах

Meta розширює використання штучного інтелекту на своїх платформах і планує заповнити Facebook та Instagram профілями, створеними на основі ШІ, а також контентом, згенерованим за допомогою цієї технології.

Про це повідомили в Silicon Angle.

Компанія активно інтегрує інструменти ШІ на своїх сервісах, зокрема, додавши чатботів у Messenger та можливість створення персонажів через генеративний ШІ. У майбутньому Meta очікує, що штучні профілі з аватарами та біографіями будуть активно використовуватися на платформах. Вони не лише генеруватимуть контент, але й взаємодіятимуть з користувачами.

Віцепрезидент Meta з продуктів для генеративного ШІ Коннор Гейс зазначив, що компанія прагне зробити свої сервіси більш привабливими, зокрема через інтеграцію нових інструментів для створення відео та використання ШІ для персоналізованого контенту. Одним з нових інструментів є text-to-video, який дозволить користувачам додавати себе у відео, згенеровані штучним інтелектом.

ШІ на допомогу та для розваг

Meta також планує використовувати ШІ для створення персонажів, які допомагатимуть користувачам: даватимуть поради з готування, моди або косметики. Це частина стратегії компанії, спрямованої на поліпшення взаємодії користувачів з платформами.

Ризики та побоювання

Попри нововведення, критики застерігають про потенційні ризики, пов’язані з таким великомасштабним впровадженням ШІ, зокрема у контексті маніпуляцій та зниження якості контенту. Експерти попереджають, що без належного контролю платформи можуть зіткнутися з проблемами, пов’язаними з фейковими новинами та шкодою для бренду соцмереж.

Стратегії Meta на довгострокову перспективу

Марк Цукерберг, генеральний директор Meta, підкреслив, що компанія продовжить інвестувати в штучний інтелект попри можливі ризики, очікуючи на довгострокову вигоду від цієї технології. Він зазначив, що для того, щоб отримати результат від таких інвестицій, може знадобитися кілька років.

Нагадаємо, Штучний інтелект відкриє шлях до розуміння мови тварин: новий прорив у науці

Анастасія Князєва - pravdatutnews.com

Читайте також
Керувати "Байрактаром" тепер можна через смартфон: у "Дії" запустили гру Керувати "Байрактаром" тепер можна через смартфон: у "Дії" запустили гру
Міністр цифрової трансформації назвав її "цифровим заспокійливим".
Loading...
Load next