Міфи про ВІЛ, швидке тестування і випадки одужання (відео)

Понад 37 000 000 людей у всьому світі інфіковані ВІЛ/СНІД. В Україні ж із ВІЛ живуть більш ніж понад 250 000 людей. А ще близько 80 000 осіб не знають про свій позитивний статус.

Та варто розуміти: у сучасному світі ця інфекція перестала бути смертельною. ВІЛ більше не вирок. Тим не менш, упереджене ставлення і необізнаність окремих осіб і досі призводить до дискримінації ВІЛ-інфікованих людей.

Тому у новому випуску #НХР на хлопський розум розказуємо, що таке ВІЛ/СНІД і де можна пройти швидке тестування, розвінчуємо міфи про цю хворобу та розповідаємо про випадки одужання від вірусу імунодефіциту.

 589
 
Дивіться також
Дві пандемії, які страшно поєднувати між собою. Як вберегтися людям від COVID-19, які є ВІЛ-інфікованими? Дві пандемії, які страшно поєднувати між собою. Як вберегтися людям від COVID-19, які є ВІЛ-інфікованими?
Незалежно від того, чи має людина ВІЛ, важливо дотримуватися карантинних обмежень під час пандемії COVID-19.
ВІЛ/СНІД: історія появи, застереження та рекомендації. Ситуація в Україні ВІЛ/СНІД: історія появи, застереження та рекомендації. Ситуація в Україні
1 грудня з 1988 року відзначається як Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
До дня боротьби з ВІЛ/СНІД: випадки одужання від невиліковної хвороби До дня боротьби з ВІЛ/СНІД: випадки одужання від невиліковної хвороби
Більше ніж 37 мільйонів людей у всьому світі інфіковані ВІЛ, а пандемія СНІДу забрала життя близько 35 мільйонів людей з початку 1980-х років.