Польща закриє останнє російське консульство після диверсій на залізниці

Польща закриє останнє російське консульство після диверсій на залізниці
За словами Сікорського, Варшава вже визначилася з першими заходами після отримання результатів слідства щодо останніх диверсій

Фото: depositphotos

Польська влада ухвалила рішення ліквідувати консульство Росії у Гданську — останнє, що досі працювало на території країни. Такий крок пов’язаний із двома диверсіями на залізничній інфраструктурі між Любліном і Варшавою.

Про це повідомляє Onet.

Я вирішив відкликати згоду на діяльність останнього російського консульства – у Гданську. Це буде повідомлено російській стороні офіційною нотою у найближчі години”– заявив Сікорський.

Він наголосив, що Польща не планує розривати дипломатичні відносини з РФ, хоча інші держави роблять це після терористичних атак або диверсій.

Очільник МЗС підкреслив, що Варшава неодноразово застерігала Кремль: будь-які ворожі дії на території Польщі матимуть наслідком подальше обмеження діяльності російських дипломатичних структур. Однак Росія не лише не припинила подібних спроб, а й посилила їх.

Сікорський наголосив, що ворогами країни є “не посадовці ЄС, українці чи уряд Польщі, а ті, хто відправляє диверсантів у Польщу”.

До слова, Польща підняла у повітря власні та союзницькі винищувачі через чергову комбіновану повітряну атаку Росії по Україні, що вранці 19 листопада була спрямована переважно на західні області.

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
Литва розірвала угоду з Росією про взаємні поїздки громадян Литва розірвала угоду з Росією про взаємні поїздки громадян
Угода, підписана в Москві ще у 2002 році, була офіційно скасована Кабінетом міністрів Литви.
Російська ракета пошкодила посольство Польщі у Києві Російська ракета пошкодила посольство Польщі у Києві
Під час нічної масованої атаки Росії на Україну уламок ракети влучив у будівлю польського посольства в Києві
У Росії різко зросла кількість блокувань сайтів — ЦПД У Росії різко зросла кількість блокувань сайтів — ЦПД
Навіть звичайних користувачів тепер карають за пошук “заборонених” матеріалів і рекламу VPN
Loading...
Load next