Жінки відкрили рекордну кількість ФОП в Україні у 2024 році

Жінки відкрили рекордну кількість ФОП в Україні у 2024 році

Більш ніж половину — 59% — усіх нових фізичних осіб-підприємців (ФОП) в Україні у першому кварталі 2024 році створили жінки. Це рекордний показник за останні роки.

Про це повідомила платформа для роботи з відкритими даними «Опендатабот» з посиланням на інформацію з Єдиного державного реєстру.

Жінки відкрили понад 43,5 тисячі ФОП за перший квартал року, тоді як чоловіки за той самий час — 30,5 тисячі нових справ. Частка жінок сягнула рекордного показника за останні роки. Для порівняння, за перший квартал 2021 року жінки відкрили 51% від загальної кількості новостворених ФОП.

Найчастіше жінки відкривають бізнес у сфері роздрібної торгівлі, надання індивідуальних та інформаційних послуг. Чоловіки ж частіше обирають комп'ютерне програмування та гуртову торгівлю.

Загалом за перші три місяці 2024 року в Україні зареєструвалися понад 74 тисячі ФОП — це на 33,6% більше, ніж за перший квартал минулого року, і навіть більше, аніж до початку повномасштабного вторгнення у 2021 році.

Нагадаємо, За програмою "Власна справа" 16,6 тисячі українців отримають мікрогранти на розвиток бізнесу

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Заробітна плата під час війни: що робити підприємствам Заробітна плата під час війни: що робити підприємствам
В умовах військового стану, повітряних бомбардувань та активних бойових дій у деяких регіонах України багато підприємств опиняються у досить складній ситуації.
Звільнення від сплати ЄСВ та відтермінування впровадження РРО: уряд підготував пакет рішень для підтримки бізнесу від час війни Звільнення від сплати ЄСВ та відтермінування впровадження РРО: уряд підготував пакет рішень для підтримки бізнесу від час війни
Кабінет міністрів України сформував пакет рішень для підтримки бізнесу під час повномасштабної війни з Росією
Loading...
Load next