Годують макаронами з куркою: українців вразили ціни на відпочинок у Буковелі

Годують макаронами з куркою: українців вразили ціни на відпочинок у Буковелі
Зазначається, що кава коштує 70-100 грн, а круасан — 150 грн.

Під час свят ціни на відпочинок у Буковелі вже піднімають вартість відпочинку на курортах Австрії. Подорожчало як катання на лижах, так і харчування у ресторанах та точках вуличної їжі. Українці розповідають, що за ті гроші, що вони залишили на Прикарпатті, можна було відпочити в сонячному Єгипті. Про це пише Obozrevatel, передаємо в оригіналі.

На новорічні та різдвяні свята у готелях Буковеля вільних місць практично немає. І це незважаючи на те, що вартість номера тут стартує від 1500 грн за ніч. А в п’ятизірковому готелі за номер класу люкс беруть від 5 000 до 9 000 грн.

Зросли ціни навіть на житло у приватному секторі за 2-3 км від підйомників.

Я можу вам запропонувати місце за 300 грн з особи. Якщо вас четверо, то це буде 1200 грн за ніч, — сказала господиня однієї з садиб. Щоб дістатися до підйомника, вона порадила наймати водія з машиною чи шукати автобус.

Ми днями повернулися з Буковеля, провели там передноворічні вихідні з колегами. Готель буквально за пів кілометра від центру курорту. Ніхто там сертифікатів на щеплення у нас не питав. Щодо цін, то ось, наприклад, зараз, на Новий рік, Різдво ніч на двох там коштує 320 євро (9 600 грн.) А вже з 10 січня впаде до 115 євро (3 450 грн.) Їжа в готелі так собі, на вечерю годували макаронами з курячим стегном, — розповідає киянка Каріна Черненко.

Крім готелів підскочили ціни і на звичайну вуличну їжу. Так, на центральному ярмарку Буковеля можна пообідати борщем у хлібній тарілці із салом за 180-190 грн. Кава коштує 70-100 грн, глінтвейн — 100-120 грн, пиріжок — 50 грн, бутерброд — 60 грн, круасан — 150 грн.

І що ближче до спуску, то вищі ціни. Там баночка пепсі чи коли обійдеться вже у 150 грн, а круасан із начинкою (шинка, сир) — 200 грн. Дорожче і кава — 120 грн.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 

Читайте також
Туристи з Саудівської Аравії: в Україну масово їдуть арабські мандрівники (відео) Туристи з Саудівської Аравії: в Україну масово їдуть арабські мандрівники (відео)
Світова пандемія значно вплинула на усі сфери людської діяльності, винятком не стала й туристична галузь України. Протягом минулого року туризм був змушений “виживати” в умовах декількох місячного локдауну та непередбачуваних карантинних обмежень. Вони не лише унеможливили звичну роботу готелів та туристичних місць, а й також не давали можливості у час пандемії в повному обсязі розвиватись туристичній галузі.
Економічне становище українців під час війни (відео) Економічне становище українців під час війни (відео)
Через ускладнену від дій окупанта логістичну систему та безліч зруйнованих підприємств, економіка України дещо послаблюється.
В Україні від минулого року олія, цукор та яйця подорожчали на 1,7% В Україні від минулого року олія, цукор та яйця подорожчали на 1,7%
Зростання споживчих цін в Україні за підсумками березня 2021 року прискорилося в річному вимірі до 8,5%. Інфляція у березні зросла на 1,7%.
Loading...
Load next