МВФ погодив відкриття спецрахунку для допомоги Україні

МВФ погодив відкриття спецрахунку для допомоги Україні
Рада директорів Міжнародного валютного фонду погодила відкриття спеціального рахунку акумулювання грошей від країн-донорів на допомогу Україні.

У Міжнародному валютному фонді погодили відкриття спеціального рахунку для акумулювання грошей від країн-донорів на допомогу Україні. Про це повідомив заступник виконавчого директора МВФ від України Владислав Рашкован у Facebook.

1 мільярд доларів від Канади будуть направлені на допомогу уряду України через інструменти МВФ. Сьогодні (8 квітня – УНІАН) Рада директорів МВФ погодила відкриття спеціального адміністративного рахунку для направлення грошей країн-донорів на допомогу Україні, - написав він.

Рашкован зазначив, що уряд Канади разом з Мінфіном лобіювали це рішення і з самого початку отримали підтримку у питанні від Нідерландів, Польщі, країн Скандинавії та Балтії.

Вчора Міністр фінансів Канади Христя Фріланд (Chrystia Freeland) в Парламенті Канади заявила, що Канадський уряд направить до 1 млрд канадських доларів на підтримку Уряду України через цей рахунок. Працюємо з іншими країнами, - зазначив Рашкован.

 Нагадаємо, що мер Чернігова заявив, що для відбудови зруйнованого міста потрібно щонайменше чотири роки. 

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
Економічний прогноз для України на 2022 рік (відео) Економічний прогноз для України на 2022 рік (відео)
Експерти прогнозують чималі коливання цін через здорожчання вартості енергоносіїв та комунальних послуг, а також напружену ситуацію в країні
Подарунок до 30-річчя Незалежності: Зеленський розповів, на що підуть 2,7 млрд доларів траншу від МВФ Подарунок до 30-річчя Незалежності: Зеленський розповів, на що підуть 2,7 млрд доларів траншу від МВФ
Міжнародний валютний фонд виділить з резервних активів 650 мільярдів доларів, з яких 2,7 мільярда підуть в Україну.
У суддів пенсії зросли на 10 тис грн, а у військових - на 67 грн У суддів пенсії зросли на 10 тис грн, а у військових - на 67 грн
Середній український пенсіонер отримує тепер 3724 гривні, а ось пенсія суддів зросла помітно – до 77387 грн.
Loading...
Load next