Санкції проти росії мають зберігатися до виведення всіх військ з України, – Ліз Трасс

Санкції проти росії мають зберігатися до виведення всіх військ з України, – Ліз Трасс

Міжнародні санкції проти росії мають залишатися чинними доти, доки всі її війська не покинуть Україну.

Про це на зустрічі G7 у Німеччині заявила міністр закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс, передає ВВС.

Путін принижує себе на світовій арені. Ми повинні забезпечити йому поразку в Україні, яка позбавляє його будь-якої вигоди і зрештою стримає подальшу агресію, — сказала Трасс.

Міністр також заявила, що союзники України мають запровадити додаткові обмежувальні заходи проти росії.

Найкраща довгострокова безпека для України полягатиме в тому, що вона зможе захистити себе. Це означає надання Україні чіткого шляху до обладнання стандарту НАТО, – додала вона.

Своєю чергою радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк відреагував на змінену позицію російської федерації щодо вступу України в Європейський Союз.

Відповідний допис оприлюднив у Twitter 12 травня.

Класична лицемірна росія. Ще вчора Кремль був проти України в НАТО, але не в ЄС. Тепер вже категорично проти і ЄС. Це ще раз доводить, що будь-які слова Москви не варті не те що паперу, а й часу на розмову. Гарна новина в тому, що світ більше не хвилює думка варварів і мародерів, - написав Подоляк.

Нагадаємо, що росія проти вступу України не тільки до Північноатлантичного альянсу, а й до Європейського Союзу, про що заявив заступник постійного представника РФ при ООН Дмитро Полянський.

Позиція Росії щодо бажання Києва вступити до ЄС змінилася, тепер вона схожа на позицію щодо вступу України до НАТО, - казав він.

Нагадаємо, раніше рф звинуватила США в намірах влаштувати "голодомор" в Україні.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 21
 
Читайте також
Для стримування Росії: німецький чиновник заблокував передавання Україні придбаної через НАТО антидронової зброї Для стримування Росії: німецький чиновник заблокував передавання Україні придбаної через НАТО антидронової зброї
Українське посольство хоче переконати німців, що ця зброя не для провокацій, а для стримування агресії й порятунку життя.
Loading...
Load next