Індія планує відновити імпорт олії з України

Індія планує відновити імпорт олії з України та отримати перші партії вже у вересні. Про це 28 липня повідомило агентство Bloomberg.
За їхніми даними, брокер Sunvin Group планує доправити до Індії від 50 тис. до 60 тис. тонн олії. Після п'ятимісячної перерви це стало можливим завдяки розблокуванню експортних шляхів Чорним морем, ідеться в матеріалі.
За словами виконавчого директора компанії-брокера Сандіпа Баджорія, доправлення буде з морських портів Одеси та Чорноморська. Він додав, що перші партії експорту можна було б здійснити й у серпні, але "все залежить від наявності суден".
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що перший корабель з українським зерном може залишити порт цього тижня.
Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com
Читайте також

німецько-український товарообіг знизився на 11%
Рекомендовані

У літню спеку автомобільний двигун працює з підвищеним навантаженням, особливо після швидкісної їзди чи тривалих поїздок.

Легендарний нідерландський кікбоксер Ріко Верховен і фітнес-тренерка Наомі ван Беєм офіційно повідомили про завершення своїх стосунків.

Згідно з новим дослідженням, за чотири роки, упродовж яких Росія веде війну проти свого сусіда, понад два мільйони російських та українських військових були вбиті або поранені. До того ж, навесні російська армія вперше з 2024 року почала втрачати більше території, ніж захоплювати.
Loading...
Load next 
