Україна готова до опалювального сезону в середньому на 60% — Шмигаль

Україна готова до опалювального сезону в середньому на 60% — Шмигаль
За планом, до 15 жовтня на складах ТЕС і ТЕЦ має бути забезпечено 2,5 млн тонн вугілля.

У межах робочої поїздки до Черкаської області Прем’єр-міністр Денис Шмигаль відвідав одне з енергогенерувальних підприємств «Центренерго». Глава Уряду наголосив, що до початку опалювального сезону важливо завершити всі поточні ремонтні роботи на підприємстві.

Про це пише ПравдаТУТ News з посиланням на пресслужбу Кабміну.

Ми готуємося до одного з найважчих опалювальних сезонів. Держава робить усі необхідні кроки, щоб ми пройшли його надійно та впевнено. Говоримо з обласною, місцевою владою та громадами про необхідність готуватися до всіх можливих сценаріїв, — підкреслив Денис Шмигаль.

Глава Уряду наголосив, що достатня кількість запасів енергоресурсів, зокрема вугілля, — ключове завдання всіх відповідальних осіб. Прем’єр-міністр нагадав, що за планом, до 15 жовтня на складах ТЕС і ТЕЦ має бути забезпечено 2,5 млн тонн вугілля.

Як повідомив Главі Уряду Міністр енергетики Герман Галущенко, наразі на складах ТЕС і ТЕЦ зберігається 1,8 млн тонн вугілля, і процес рухається згідно з графіком. Так само відповідають плану нинішні об’єми газу в сховищах — понад 12 млрд кубічних метрів.

Зараз усі області готові в середньому на 60%. Це відповідає плану підготовки, що розробив Уряд. Будемо пришвидшуватися в цьому напрямку, аби стабільно пройти опалювальний сезон, — відзначив Денис Шмигаль.

Нагадаємо, цього року опалювальний сезон планується розпочати після 15 жовтня, при цьому враховуватимуться й погодні показники. Ціна на опалення для населення не змінюватиметься.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 130
 
Loading...
Load next