У Києві не будуть працювати трамваї та тролейбуси через дефіцит електроенергії

У Києві не будуть працювати трамваї та тролейбуси через дефіцит електроенергії

У Києві через дефіцит електроенергії припиняють роботк наземного електротранспорту столиці - трамваїв та тролейбусів. Про це повідомив міський голова Києва Віталій Києва.

Через дефіцит електроенергії ми ухвалили рішення щодо припинення роботи наземного електротранспорту столиці - трамваїв та тролейбусів. На всіх маршрутах наземного електротранспорту відтепер курсують автобуси, - написав Кличко у Telegram.

За словами мера, аби забезпечити перевезення киян на маршрутах, де їздили трамваї і тролейбуси, випустили 222 автобуси. Це додаткових 38 автобусних маршрутів на заміну тролейбусам. Та 17 – на заміну трамваїв.

Загалом сьогодні на 126 автобусних маршрутах міста працюють 440 автобусів. Це - весь рухомий склад автобусів, що є в наших автопарках. Також перевезення забезпечують і приватні перевізники - на 98 маршрутах працюють загалом 846 автобусів, - додав Кличко.

Метро в Києві працює. Наразі відкриті 50 станцій із 52. Дві станції - "Гідропарк" і "Дніпро" - тимчасово закриті.

Нагадаємо, що ЄС виділив Україні 66 млн євро на відновлення зруйнованих війною шкіл.

Злата Новосельська - pravdatutnews.com

Читайте також
"Сбєрбанку" дозволили змінити назву в Україні до літа 2022 року "Сбєрбанку" дозволили змінити назву в Україні до літа 2022 року
Дочірній компанії російського "Сбєрбанку" дозволили змінювати назву в Україні до серпня 2022 року.
Україна запропонувала Росії знижку на транспортування природного газу Україна запропонувала Росії знижку на транспортування природного газу
За інформацією Bloomberg, відповідна пропозиція вже обговорюється з європейськими партнерами.
Міжнародні резерви України зросли до 29,7 млрд доларів США  за підсумками жовтня Міжнародні резерви України зросли до 29,7 млрд доларів США за підсумками жовтня
У жовтні вони зросли на 3,3% передусім через валютні надходження на користь уряду та купівлю валюти Національним банком на міжбанківському валютному ринку.
Loading...
Load next