"Сбєрбанку" дозволили змінити назву в Україні до літа 2022 року

"Сбєрбанку" дозволили змінити назву в Україні до літа 2022 року
Дочірній компанії російського "Сбєрбанку" дозволили змінювати назву в Україні до серпня 2022 року.

Суд постановив надати "дочці" "Сбєрбанку" відтермінування на зміну назви в Україні на 9 місяців, до 11 серпня 2022 року.

Про це повідомляє Finbalance з посиланням на рішення Госпсуду м.Києва від 11 листопада. Повідомляє Економічна правда.

Підставою для такого рішення стала необхідність вчинення "дочкою" "Сбєрбанку" низки заходів для зміни назви, строки виконання яких залежать від третіх осіб. 

Більше часу потрібно й з огляду на розгалуженість мережі банку, кількість клієнтів та держателів карток з позначенням "Сбєрбанк". Такі картки підлягають вилученню, водночас "діяльність з надання банківських та фінансових послуг банку має бути безперервна", – зазначає суд.

У ході судового процесу Ощадбанк висловлював думку, що клопотання щодо перенесення терміну є безпідставним, а "підрахунки строку виконання рішення суду не заслуговують на увагу через їхню невідповідність дійсності та надуманість". Адже 19 серпня 2021 року Верховний Суд ухвалив остаточне рішення щодо використання дочкою російського "Сбєрбанку" цієї торговельної марки в Україні на користь Ощадбанку.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 97
 
Читайте також
Міжнародні резерви України зросли до 29,7 млрд доларів США  за підсумками жовтня Міжнародні резерви України зросли до 29,7 млрд доларів США за підсумками жовтня
У жовтні вони зросли на 3,3% передусім через валютні надходження на користь уряду та купівлю валюти Національним банком на міжбанківському валютному ринку.
Кіпрський суд запрошує Коломойського до розгляду позову ПриватБанку Кіпрський суд запрошує Коломойського до розгляду позову ПриватБанку
Окружний суд Лімассола, Кіпр, запрошує Ігоря Коломойського до розгляду позову державного ПриватБанку на $5,5 млрд/
У Департаменті ліцензування Національного банку України новий очільник У Департаменті ліцензування Національного банку України новий очільник
За результатами відкритого конкурсного відбору на посаду директора Департаменту ліцензування Національного банку України з 22 жовтня 2021 року призначений Михайло Федоренко.
Loading...
Load next