Україна отримала від Німеччини підтримки на €22 мільярди - міністр фінансів

Україна отримала від Німеччини підтримки на €22 мільярди - міністр фінансів

Німеччина вже виділила на підтримку України 22 млрд євро, з яких 12 млрд пішли на військову допомогу.

Про це заявив міністр фінансів ФРН Крістіан Лінднер на спільній із українським колегою Сергієм Марченком пресконференції в Києві.

Україна може і надалі розраховувати на те, що Німеччина разом зі світовою спільнотою і сама буде підтримувати Україну. Ми вже знайшли кошти для України обсягом 22 млрд євро. Це велика сума, — сказав Лінднер.

Міністр фінансів ФРН пояснив, що 12 млрд євро з них пішли на військову допомогу.

Говорячи про продовження підтримки, він наголосив, що німецький уряд уже прийняв відповідне рішення. Тепер його має затвердити парламент, додав Лінднер.

Ви знаєте, що Німеччина є найбільшим донором європейського бюджету, тому ми й маємо велику частку в майбутній макрофінансовій допомозі України, яку ЄС вже заохотив. Саме в нашій країні період планування до 2027 року. Ми вже включили кошти на військову допомогу, тому Україна і в найближчі роки може бути певною, що внески будуть зроблені, — запевнив урядовець.

Нагадаємо, Уряд зняв обмеження на виїзд за кордон осіб, чиї рідні загинули або пропали безвісти під час участі в АТО

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
До вересня цього року Україна зможе отримати 600 мільйонів євро від ЄС До вересня цього року Україна зможе отримати 600 мільйонів євро від ЄС
Україна розраховує ще до вересня отримати другий транш та макрофінансову допомогу від Європейського Союзу, розмір якої становитиме – 600 мільйонів євро.
Українські ФОПи почали отримувати карантинні 8 тисяч гривень від держави Українські ФОПи почали отримувати карантинні 8 тисяч гривень від держави
Фізичні особи-підприємці та наймані працівники, які зазнали фінансових втрат внаслідок введення "червоної карантинної зони" у їхньому регіоні, вже почали отримувати 8 тисяч гривень допомоги.
В Україні до прожиткового мінімуму пропонують закласти вартість інтернету та мобільного зв'язку В Україні до прожиткового мінімуму пропонують закласти вартість інтернету та мобільного зв'язку
Міністерство цифрової трансформації України пропонує враховувати базові потреби українців і включити до прожиткового мінімуму також вартість мобільного зв'язку та інтернету.
Loading...
Load next