Україна отримає від Південної Кореї $2,1 млрд пільгових кредитів

Україна отримає від Південної Кореї $2,1 млрд пільгових кредитів

Україна отримає від Фонду економічного розвитку та співробітництва (EDCF), що заснований Республікою Корея, пільгові кредити розміром $2,1 млрд протягом наступних п’яти років. Вони будуть спрямовані на проєкти відновлення.

Про це повідомила перша віцепрем’єр-міністерка України - міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Відомо, що сьогодні на засіданні відповідну Рамкову угоду схвалили український та південнокорейський уряди.

Зроблено ще один крок до фіналізації всіх необхідних внутрішніх процедур та початку практичної реалізації домовленостей з нашими корейськими друзями. Україна або резидент України, який отримає державну гарантію, матимуть змогу залучити пільгові кредити від EDCF. Кошти будуть спрямовані на закупівлю обладнання та на проєкти відновлення, - заявила Свириденко.

У Мінфіні пояснюють, відповідно до умов Рамкової угоди щодо пільгових кредитів від EDCF, уряд Республіки Корея дає змогу позичальнику отримати максимальну суму зобов’язань, яка не перевищує $2 млрд 100 млн, на 2024 - 2029 роки для фінансування кредитних проєктів EDCF в Україні.

Відповідно до угоди, на першому етапі такі кредити можуть бути залучені на постачання обладнання. З 2025 року буде можливість залучати інфраструктурні кредити на відбудову, - додають у відомстві.

Нагадаємо, Наразі у росії залишається близько 950 ракет ‒ ГУР

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Євросоюз виділив понад €25 мільйонів допомоги для постраждалих на Донбасі Євросоюз виділив понад €25 мільйонів допомоги для постраждалих на Донбасі
Європейська комісія оголосила про виділення фінансової та гуманітарної допомоги у розмірі 25,4 мільйонів євро на підтримку людей, які постраждали та продовжують потерпати від збройного конфлікту на Донбасі.
Сполучені Штати передали Міноборони України фінансову допомогу на $7,85 млн Сполучені Штати передали Міноборони України фінансову допомогу на $7,85 млн
У США виділили додаткову фінансову допомогу у розмірі 7,5 мільйонів доларів для українських військових та Збройних Сил України.
Loading...
Load next