Хамська витівка: скандальний Тищенко розважався перед засіданням у Верховній Раді (відео)

Хамська витівка: скандальний Тищенко розважався перед засіданням у Верховній Раді (відео)
Народний депутат від партії "Слуга народу" Микола Тищенко перед голосуванням за законопроєкт Володимира Зеленського про відповідальність за брехню в деклараціях відзначився "хамською витівкою".

Відомо, що інцидент стався під час розгляду законопроєкту про покарання за брехню у деклараціях. Зокрема журналісти встигли зафіксувати, як нардеп демонстративно закрив ноутбук заступнику голови Верховної Ради Руслану Стефанчуку та зірвав внаслідок цього гучні оплески від інших народних обранців.

Відео та фото інциденту зафіксував журналіст видання "Апострофа".

За хвилину до голосування нардеп від партії Слуга народу Микола Тищенко відзначився хамською витівкою, - повідомляє видання.

Тищенко спробував закрити ноутбук віцеспікер Верховної Ради Руслану Стефанчуку, який у той час демонстрував на девайсі щось віцеспікер Олені Кондратюк. Частина депутатів підтримала Тищенко, радісно вигукуючи "Коля, Коля" і дала йому "п'ять".

Зазначимо, що у той же ж час така витівка скандального нардепа Тищенка не надто сподобалась самому Стефанчуку та ще деяким нардепам, які були присутній у сесійній залі ВР.

Нагадаємо, що сьогодні, 3 червня, Верховна Рада у другому читанні ухвалила президентський законопроєкт про відновлення позбавлення волі за брехню у деклараціях. Закон почне працювати з наступного року. Тобто ув'язнення зможуть призначати за брехню в деклараціях за 2021 рік.

 

 928
 
Читайте також
Врахували гендер: Верховна Рада підтримала перейменування Дня захисника України Врахували гендер: Верховна Рада підтримала перейменування Дня захисника України
Нардепи перейменували державне свято "День захисника України", яке відзначають 14 жовтня з 2014 року на "День захисників і захисниць України".
Чергова бійка у Верховній Раді: Тищенко побився з колегою Куницьким в їдальні парламенту (відео) Чергова бійка у Верховній Раді: Тищенко побився з колегою Куницьким в їдальні парламенту (відео)
Ймовірно Тищенка обурило те, що Куницький ніби то викрив скандального "слугу народу" на корупційних схемах.
Перемога Вірастюка на виборах: ЦВК оскаржила рішення Верховного Суду Перемога Вірастюка на виборах: ЦВК оскаржила рішення Верховного Суду
Центральна виборча комісія оскаржила рішення Верховного Суду щодо встановлення результатів виборів в одномандатному виборчому окрузі № 87 Івано-Франківської області. Оскільки Верховний Суд скасував протокол ЦВК про визнання Василя Вірастюка обраним депутатом.
Loading...
Load next