Наймолодшій дитині лише 4 місяці: командир морпіхів Волина заявив, що у бункерах "Азовсталі" більше, ніж просто "гуманітарна катастрофа"

Наймолодшій дитині лише 4 місяці: командир морпіхів Волина заявив, що у бункерах "Азовсталі" більше, ніж просто "гуманітарна катастрофа"

Командир української 36-ої бригади морської піхоти Сергій Волина в інтерв’ю для американського телеканалу CNN розповів, що ситуація в бункерах "Азовсталі" гірша, ніж просто "гуманітарна катастрофа".

Вчора був найсильніший авіаудар росіян, пряме влучання по польовому шпиталю, розташованому в підземеллях заводу "Азовсталь". Операційна потрапила під бомбу, всі хірургічні інструменти втрачено, обладнання – все, що треба для хірургічних операцій, знищено. Тож тепер ми не можемо лікувати наших поранених, особливо з пораненнями від шрапнелі й кульовими пораненнями. Будемо давати пораненим те, що в нас лишилося під руками. У нас є військові медики, і вони роблять все можливе, щоб лікувати поранених. Наразі в нас немає ніяких хірургічних інструментів. Також нам терміново потрібні медикаменти, у нас майже не лишилося медикаментів, — розповів він.

Волина сказав, що йому невідомі деталі операції з евакуації цивільних із бункерів "Азовсталі", яка запланована після перемовин Генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша в Києві й Москві.

У бункерах перебувають сотні цивільних, зокрема 60 неповнолітніх. Наймолодшій дитині лише 4 місяці. 

Командир морпіхів додав, що постійно підтримує зв’язок з президентом Володимиром Зеленським, який інформує їх щодо всіх зусиль української влади з деблокади Маріуполя, про ситуацію в Україні та світі. За його словами, президент намагається підтримувати бойових дух захисників.

Ми не можемо вам точно сказати, скільки ми ще здатні втримати позиції. Все залежить від дій ворога, а також від удачі. Ми покладаємо великі сподівання, що президенту вдасться домовитися евакуювати нас, або вивезти силою. У нас лишається тільки надія, — зауважив Волина.

Нагадаємо, раніше Білецький заявив, що на деблокаду Маріуполя потрібно щонайменше дві механізовані бригади ЗСУ – приблизно 9 тис. військових із технікою.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 

Loading...
Load next