Депортація з Маріуполя набирає обертів: за день до фільтраційного табору було відправлено 313 людей, зокрема 55 дітей

За день з Маріуполя до фільтраційного табору у Безимяне було депортовано 313 людей, зокрема 55 дітей. Про це повідомив у Telegram радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.
Депортація набирає обертів. Фіксуємо пряму депортацію з Нікольского до росії, чого раніш не відбувалось. Вважємо, що це пов’язано з фактичним зачиненням шляху для евакуації в бік Запоріжжя, - зазначив Андрющенко.
За даними Андрющенка, з фільтраційного пункту у селі Нікольське було депортовано на росію 70 людей, зокрема 12 дітей.
З фільтраційного пункту села Безимяне було депортовано на росію 175 людей, зокрема 17 дітей.
Нагадаємо, що “денацифікаця” української риби: на Дніпропетровщині ракета влучила у річку.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Через жорстокі бої неможливо добратися до театру та витягнути з-під завалів людей.
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Під час вступної кампанії 2025 року найбільше заяв від абітурієнтів на бакалаврат було подано на спеціальності «Менеджмент» та «Психологія»

У 2026 році Національний мультипредметний тест (НМТ) можуть запровадити у новому форматі — розділити його складання на два дні
Loading...
Load next