Після обстрілу росіян у Харкові почалась велика пожежа: її досі не можуть загасити (відео)

Пожежа розпочалась на території ресторанного комплексу.
Після влучання ворожих ракет у Київський район Харкова почалася пожежа місцевому ресторані. Усі забудови ресторанного комплексу, в який влучили ракети окупантів, були зроблені з деревини. Тож вогонь зайнявся на майже всій його території площею 2 200 м².
Про це повідомили у ДСНС.
Пожежники зробили все, щоби вогонь не перекинувся на сусідні забудови та лісовий масив.
Приблизно о третій ночі пожежу вдалось локалізувати, втім рятувальники досі працюють над її повною ліквідацією.
До ліквідації пожежі були залучені 8 пожежних автоцистерн, пожежно-рятувальний автомобіль першої допомоги та близько 50 осіб особового складу ДСНС.
Нагадаємо, ЗСУ знищили 138 росіян, їхні танки, гаубицю та "Ураган" на південному фронті.
Віра Коновал - pravdatutnews.com
Читайте також

Російські війська завдали трьох ударів по Харкову безпілотниками

Причина виникнення пожежі та сума заподіяних збитків наразі з’ясовуються. Також горіла автівка начальника відділу поліції Харкова.

Внаслідок обстрілів, які відбулись 15 липня, з боку російських бойовиків було поранено двох українських військовослужбовців. Серед них був і Олександр, який отримав 80% опіків тіла.
Рекомендовані

Завтра, 15 березня 2025 року, в Україні очікується хмарна погода з опадами

Зеленський пожартував про свій вигляд на церемонії вручення Шевченківської премії, згадавши про Трампа

Праворадикальна партія Mi Hazánk звернулася до прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана із закликом використати можливі переговори між США та Росією для порушення питання автономії Закарпаття
Loading...
Load next