На Кремінському напрямку відбувається максимальна ескалація - Гайдай

На Кремінському напрямку відбувається максимальна ескалація - Гайдай

Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомив про максимальну ескалацію на Сватівсько-Кременському напрямку, де окупанти не полишають спроб прорвати оборону. Про це він розповів в етері одного з телеканалів.

Якщо взяти Сватівсько-Кременський напрямок і Білогорівку, то, напевно, на Кремінському напрямку зараз максимальна ескалація, максимальна кількість обстрілів і спроб прорвати сили оборони. Це практично щоденні атаки невеликими групами. Іноді з підтримкою важкої техніки, БТР, танків, і постійні обстріли, – розповів він.

Під обстрілами також перебуває Білогорівка. Там окупаційні війська проводять наступальні дії, але безуспішно. Сили оборони України відбивають повністю всі спроби прорватися з боку росіян, сказав Гайдай.

Нагадаємо, що в Україні за воєнні злочини засудили вже 25 російських військових.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 48
 
Читайте також
ДФС проводить обшуки у "Нафтогаз Україна" через несплату податків посадовцями компанії ДФС проводить обшуки у "Нафтогаз Україна" через несплату податків посадовцями компанії
Державна фіскальна служба прийшла з обшуками у приміщення НАК "Нафтогаз". Обшуки проводяться у справі через несплату ПДВ посадовцями компанії на суму 2,7 мільярда гривень.
Loading...
Load next