Російські диверсанти намагались проникнути на Чернігівщину

Російські ДРГ намагались зайти в межах Новгород-Сіверської територіальної громади, проте Українські прикордонники відбили спробу проникнення ворожої диверсійно-розвідувальної групи на північному напрямку.
Про це повідомив командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України, генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Наближення до контрольної смуги з різних боків двох озброєних груп бойовиків помітив вартовий посту спостереження. Зав’язався стрілецький бій, ‒ заявив Сергій Наєв.
Прикордонники завдали удару з артилерії по російським диверсантам. Водночас до держкордону висунувся протидиверсійний резерв з підрозділами аероспостереження. Відомо, що ДРГ складалися з п’яти та семи російських військових, зазнавши втрат вони відійшли.
Нагадаємо, З початку року за координації Антитерористичного центру при СБУ перевірено понад 1 млн осіб
Софія Ратинська - pravdatutnews.com



