"Придаток київського режиму": захарова принизила Молдову. Кишинів відповів

"Придаток київського режиму": захарова принизила Молдову. Кишинів відповів

Міністерство закордонних справ Молдови в п’ятницю відповіло речниці російського МЗС Марії Захаровій, яка виголосила чергову брехливу заяву на тлі підтримки Кишиневом України.

Про це повідомляє NewsMaker.

Під час щотижневої пресконференції Захарова традиційно присвятила кілька хвилин свого часу подіям у Молдові. Цього разу вона сказала, нібито обговорюється "питання доставки через територію Молдови військових вантажів" в Україну.

РФ відзначає "послідовне перетворення Молдови на логістичний придаток київського режиму", й "про катастрофічні наслідки подібних кроків ми вже не раз попереджали офіційний Кишинів", сказала речниця російського МЗС.

На це Міністерство закордонних справ Молдови сказало, що Кишинів "продовжить надавати нашим українським друзям усю можливу допомогу і в двосторонньому порядку, і в рамках міжнародних організацій".

Ми засуджуємо неправдиві заяви, зроблені нещодавно представником МЗС Росії. Нейтралітет нашої країни не означає ізоляцію. Влада розвиває партнерські відносини з організаціями та державами для збереження миру й безпеки країни, – додали там.

Також МЗС Молдови зазначило, що відкидає будь-які спроби підірвати зусилля для євроінтеграції країни.

Нагадаємо, Через зв’язки чоловіка з рф, прем’єр-міністерку Естонії закликають піти у відставку

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
МЗС Росії офіційно визнало участь росіян у війні на Донбасі (фото) МЗС Росії офіційно визнало участь росіян у війні на Донбасі (фото)
Українська делегація повідомила, що у цій заяві дипломати вимагають від української сторони повідомити місце знаходження Косяка та надати доступ до нього російським дипломатам.
Loading...
Load next