Зерно, яке розсипали польські фермери, прямувало до Німеччини
![Зерно, яке розсипали польські фермери, прямувало до Німеччини](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/news/2024/02/20/91_main-v1708433431.jpg)
Українське зерно, яке було розсипане у вівторок польськими фермерами на залізниці біля КПП "Медика-Шегині", було призначене для Німеччини.
Про це у Twitter (X) написав міністр інфраструктури Олександр Кубраков.
Українська сільськогосподарська продукція, розсипана польськими протестувальниками, прямувала транзитом до Німеччини. Вагони чекали на перевантаження на іншу колію, – зазначив міністр.
За його словами, про втручання у роботу залізниці були поінформовані польська поліція, Польська державна залізниця, а також посол України в Польщі Василь Зварич.
Всі вагоні "Укрзалізниці" на кордоні перевіряються польськими органами контролю та пломбуються. Це унеможливлює потрапляння українського зерна на польський ринок, – додав Кубраков.
Нагадаємо, Хотів стати "вагнерівцем": СБУ затримала ворожого інформатора
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
![Зеленський оцінив перспективи повернення окупованих територій](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/styles/large/public/news/2025/02/10/3.jpg)
![Ізраїль наніс чисельних ударів по Сирії, включно зі столицею Дамаском](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/styles/large/public/news/2024/12/10/ap18104517414316-1-640x400.jpg)