Київщина почала розробку Транспортної моделі регіону спільно з корейськими інвесторами

Київщина почала розробку Транспортної моделі регіону спільно з корейськими інвесторами

Південнокорейські інвестори допомагають удосконалювати транспортну інфраструктуру Київщини. Завдяки їхній допомозі вже розпочато розроблення Транспортної моделі Київщини.

Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

Трохи більше чотирьох місяців тому в Києві під час спільного форуму України та Республіки Корея домовилися з південнокорейськими інвесторами про їхню допомогу в удосконаленні транспортної інфраструктури Київщини. Вже цього тижня на Київщині приймали делегацію з Південної Кореї для напрацювання конкретних кроків з реалізації проєкту. З нашими партнерами ми вже почали розробку Транспортної моделі Київської області, - написав Кравченко.

Він зазначив, що така модель дозволить: проаналізувати стан пошкодження транспортної інфраструктури Київщини, розробити бачення та стратегію її відновлення, розробити комплексні плани просторового розвитку, оптимізувати транспортні потоки.

Завдяки нашим партнерам зробимо транспортну інфраструктуру Київщини сучасною, комфортною, безпечною та економічно привабливою. Свої пропозиції максимально оперативно готові надавати райони та громади області, адже саме на місцях розуміють, що вкрай потрібно пристоличному регіону, - зауважив голова КОВА.

Голова південнокорейської делегації Лі Ми-Хіук розповів, що вражений побаченим на Київщині та здатністю навіть в умовах війни відбудовувати країну та будувати плани на майбутнє.

Своєю чергою Кравченко запевнив, що вже до кінця року, крім напрацьованої моделі, партнери розроблять та запропонують низку життєздатних проєктів з удосконалення транспортної інфраструктури й допоможуть у залученні приватних інвестицій для їхньої реалізації.

Сучасна та розгалужена транспортна інфраструктура – це те, що потрібно мешканцям Київщини. І йдеться не лише про комфорт, а і про безпеку, - наголосив начальник Київської ОВА.

Нагадаємо, В ГУР прокоментували вибух на підстанції в Єкатеринбурзі

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
На Київщині школярки влаштували бійку у лісосмузі (відео 18+) На Київщині школярки влаштували бійку у лісосмузі (відео 18+)
Про бійку неповнолітніх школярок у місті Біла Церква, що на Київщині стало відомо із відео, яке було опубліковане в мережі. Дві дівчини побили молодшу на декілька років від них школярку, ніби то через образу і знімали все це на відео.
Вибух у житловому будинку на Київщині: рятувальники знайшли тіло ще одного загиблого (фото) Вибух у житловому будинку на Київщині: рятувальники знайшли тіло ще одного загиблого (фото)
Кількість жертв внаслідок вибуху у багатоповерхівці у центрі села Білогородка, що під Києвом лише збільшується. Рятувальники відшукали ще одного померлого.
Солдат КНДР намагався заманити ССО в пастку та підірватися на гранаті Солдат КНДР намагався заманити ССО в пастку та підірватися на гранаті
Військові Сили спеціальних операцій України відбили штурм солдатів КНДР у Курській області
Loading...
Load next