Окупанти заохочують жінок із виправних колоній рф іти на війну - ЦНС

Окупанти заохочують жінок із виправних колоній рф іти на війну - ЦНС

Загарбники вербують російських ув'язнених громадянок воювати проти України, обіцяючи їм за це гроші й відправлення додому.

Про це повідомляє Центр національного спротиву. 

Зазначається, що зараз росіяни шукають додатковий людський ресурс, тому заохочують жінок із виправних колоній РФ іти на війну в Україну. 

У Спротиві наголошують, що міністерство оборони ворога насамперед шукає медиків та снайперів. Водночас окупанти обіцяють ув’язненим жінкам виплату коштів, а також можливість повернутися додому, якщо погодяться воювати проти України. 

Зауважимо, що засуджені жінки активно погоджуються на умови, адже в тенетах пропаганди вірять, що повернуться додому живими, - додають у ЦНС.

Нагадаємо, Ситуація на лінії зіткнення на півдні залишається досить складною - Гуменюк

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
В Росії заявили про високу напругу на Донбасі В Росії заявили про високу напругу на Донбасі
В Кремлі зазначають, що напруга на Донбасі й надалі залишається "вищою, ніж норма". Зокрема прессекретар російського президента Дмитро Пєсков згадав й про можливу зустріч президентів України та Росії.
Росія розпочала відведення своїх військ з території окупованого Криму Росія розпочала відведення своїх військ з території окупованого Криму
Російська Федерація розпочала повернення своїх військ з Криму, військові справді почали роз'їжджатись на свої місця постійної дислокації. Напередодні міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив про закінчення навчань російських військових.
Loading...
Load next