З початку війни ЗСУ отримали понад 100 нових зразків боєприпасів

З початку війни ЗСУ отримали понад 100 нових зразків боєприпасів

Сили оборони України з початку повномасштабного вторгнення РФ отримали понад сто зразків боєприпасів різних типів, майже половину з них – від початку 2024 року. Саме стільки зразків були кодифіковані Міністерством оборони України.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Серед зразків, які були кодифіковані, допущені до експлуатації, переважна більшість – продукція вітчизняного оборонно-промислового комплексу.  Зокрема, це боєприпаси до стрілецької зброї, засоби ближнього бою, мінометні міни, артилерійські снаряди різних калібрів та призначення.

Крім того, оборонним відомством кодифіковано близько 60 зразків боєприпасів для безпілотних авіаційних комплексів різних типів, а також підривачі до них. Усі вони – розроблені на вітчизняних підприємствах. У переліку боєприпаси  комбінованої дії, осколково-фугасні, кумулятивно-осколкової дії та багатоцільові.

Як нагадують у Міноборони, кодифікація і подальший допуск зразка озброєння та військової техніки вітчизняного виробництва до експлуатації з присвоєнням йому номенклатурного номера НATO, дозволяє закуповувати його коштом державного бюджету для підрозділів Сил оборони України.

Нагадаємо, В Україну повернули тіла ще 254 полеглих оборонців

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Російсько-українська війна: знищення повітряних цілей та бій на острові Зміїний Російсько-українська війна: знищення повітряних цілей та бій на острові Зміїний
Сили охорони та оборони  України продовжують виконання завдань за призначенням, ефективно протидіють викликам та загрозам.
Loading...
Load next