Посли Канади та Норвегії відвідали реабілітаційний центр Нацгвардії

Посли Канади та Норвегії відвідали реабілітаційний центр Нацгвардії

До одного з реабілітаційних центрів Національної гвардії приїхали з візитом посли Канади та Королівства Норвегія.  

Про це повідомила пресслужба НГУ.

Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Наталка Марія Цмоць та Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Норвегія в Україні Хелене Санд Андресен відвідали один із реабілітаційних центрів Національної гвардії, - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, під час візиту вони ознайомилися з процесом та умовами, як проходять курс лікування та реабілітації українські захисники, звільнені з полону. Також разом із керівником Секретаріату координаційного штабу Богданом Охріменком та заступником командувача Нацгвардії бригадним генералом Олександром Білоусом оглянули матеріально-технічну базу та оснащення, яке забезпечує всебічну підтримку для відновлення захисників після жахливих умов полону.

Заступник командувача НГУ з логістики бригадний генерал Олександр Білоус детально ознайомив іноземних гостей з унікальними можливостями закладу, підкресливши його важливу роль у відновленні фізичного та психологічного стану бійців, а також із роботою медичного персоналу, направленою на якісне лікування та психологічну реабілітацію звільнених з полону. Він поінформував іноземних гостей про заходи, які проводяться з боку МВС та командування Національної гвардії задля вдосконалення напрямку реабілітації, - повідомили у пресслужбі.

За інформацією, одним зі знакових моментів візиту Наталки Цмоць та Хелене Андресен стала особиста зустріч та спілкування зі звільненими з полону військовослужбовцями, які наразі проходять реабілітацію. Звертаючись до іноземних гостей, Богдан Охріменко попросив донести до керівництва своїх країн почуті історії та розповісти про вкрай важкий фізичний та психологічний стан бійців після полону. Він підкреслив важливість співпраці між нашими країнами, зокрема в обміні досвідом у питанні відновлення військовослужбовців.

Нагадаємо, У Британії чоловік влаштував різанину, серед постраждалих - шестеро дітей

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
МЗС Канади готується до перемовин з Іраном щодо аварії українського літака МАУ МЗС Канади готується до перемовин з Іраном щодо аварії українського літака МАУ
У канадському МЗС створили посаду старшого радника з питань катастрофи літака МАУ в Ірані, який братиме участь у підготовці до переговорів з іранською стороною.
Канадський суд визнав збиття українського літака МАУ в Ірані терористичним актом Канадський суд визнав збиття українського літака МАУ в Ірані терористичним актом
Верховний суд провінції Онтаріо визнав збиття українського літака МАУ, який здійснював політ 8 січня 2020 року у небі поблизу Тегерана навмисним терористичним актом. На рейсі PS752 Тегеран – Київ загинули 167 пасажирів та 9 членів екіпажу.
Loading...
Load next