"Молодята": на кордоні затримали тещу та зятя

На кордоні з Польщею прикордонники викрили тещу й зятя, які намагалися виїхати з України як подружжя.
Про це повідомили в Державній прикордонній службі України.
Вони намагались виїхати через пункт пропуску «Краківець» у Львівській області.
Прикордонники зупинили 39-річного чоловіка з 56-річною дружиною, яка має інвалідність І групи. За версією молодят, вони їхали до Німеччини на лікування дружини.
Коли жінка зрозуміла, що їхні плани викрили, розповіла, що насправді чоловік, який її супроводжує, — це її зять.
Прикордонники повідомили в поліцію про спробу незаконного перетину кордону — стаття 332 Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, Кабмін прогнозує збільшення зарплат українців
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Двоє росіян незаконно перепливли річку Ворсклу, щоб потрапити в Україну. Українські прикордонники затримали громадян Російської Федерації, які пояснили свій вчинок тим, що хотіли відпочити в Одесі.

Нелегально перевести вантажівкою контрабанду сигарет намагався українець, який прямував у Румунію.

Учора, 23-річний мешканець Чернівецької області намагався перетнути кордон із набитим сигаретами тортом "Наполеон".
Рекомендовані

Завтра, 15 березня 2025 року, в Україні очікується хмарна погода з опадами

Зеленський пожартував про свій вигляд на церемонії вручення Шевченківської премії, згадавши про Трампа

Праворадикальна партія Mi Hazánk звернулася до прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана із закликом використати можливі переговори між США та Росією для порушення питання автономії Закарпаття
Loading...
Load next