Трагедія на залізниці в Таїланді: 22 загиблих, 64 поранених

Фото: pexels/ілюстративне
У середу, 14 січня, на північному сході Таїланд сталася масштабна залізнична катастрофа. Будівельний кран упав на пасажирський поїзд, унаслідок чого загинуло щонайменше 22 людини, ще 64 дістали поранення.
Про це повідомляє Associated Press.
За даними влади провінції Накхонратчасіма, кран використовувався під час будівництва надземної швидкісної залізниці. У момент аварії він обвалився просто на поїзд, який рухався маршрутом із Бангкока до провінції Убонратчатхані.
Удар спричинив сходження вагонів із рейок, після чого потяг загорівся. Пожежу вдалося взяти під контроль, однак рятувальні служби продовжують пошукову операцію — частина пасажирів могла опинитися заблокованою всередині пошкоджених вагонів.
Міністр транспорту Таїланду Піпхат Ратчакітпракан повідомив, що на момент аварії в поїзді перебували 195 пасажирів. Він також заявив про початок офіційного розслідування причин трагедії.
До слова, російські атаки ледь не спричинили блекаут у Польщі. Атаки були спрямовані на енергетичну інфраструктуру.
Юлія Люшньова - pravdatutnews.com





