В Україні планують подовжити карантин восени - МОЗ

В Україні планують подовжити карантин восени - МОЗ
Головний санітарний лікар Ігор Кузін повідомив, що карантин в Україні буде продовжений з 1 вересня.

У Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що карантин в Україні буде продовжений. Нинішні обмеження діють до 31 серпня.

Про це сказав головний санітарний лікар Ігор Кузін ефірі «Сніданку з 1+1».

З приводу продовження карантину. Він скоріш всього буде продовжений, бо ми розуміємо, що до карантину прив’язується багато організаційних заходів. Тому він буде продовжений, - наголосив Кузін.

Проте, головний санлікар не уточнив на скільки його продовжать. За його словами, зараз ситуація стабільна.

Ми не фіксуємо спалахів якихось локальних або загальнонаціональних. Зараз ми перебуваємо в «зеленій» епідемічній зоні, і ознак спалаху немає, - сказав він.

Він також додав, що в деяких областях наразі погіршується статистика. 

На рівні деяких об’єднаних територіальних громад або районів цих областей фіксуються спалахи або кластери захворювання. Вони зараз розслідуються. Це райони Донецької, Луганської, Харківської, також Львівської областей.

Місто Київ сюди не входить, тому що Київ реєструє багато нових випадків з точки зору виявлення, але за абсолютними показниками або за показниками на 100 тисяч населення в них показники більш-менш нормальні, - розповів Кузін.

Нагадаємо, що нещодавно у Міністерстві охорони здоров'я наголосили, що не планують скасовувати масочний режим навіть для вакцинованих, а також припускають, що внутрішній сертифікат про вакцинацію стане "перепусткою" в публічні заклади в Україні. 
 

 118
 
Читайте також
В Україні встановлять спецкамери для перевірки дотримання норм карантину В Україні встановлять спецкамери для перевірки дотримання норм карантину
Недотримання маскового режиму в Україні під час пандемії є величезною проблемою. Особливо це стало помітно в період послаблення карантину, переконані в МОЗ.
Висока смертність при інфікуванні «Дельтою» спостерігається серед невакцинованих Висока смертність при інфікуванні «Дельтою» спостерігається серед невакцинованих
Серед тих, хто отримав щеплення, рівень смертності не відрізняється від показників при зараженні іншими штамами.
Всі області України перейшли в "зелену" зону карантину: що буде дозволено Всі області України перейшли в "зелену" зону карантину: що буде дозволено
В "зеленій" зоні карантину діють найслабші обмеження, оскільки, цей рівень дає змогу пом'якшити протиепідемічні обмеження у регіонах.
Loading...
Load next