МОЗ вимагає відсторонити керівництво 15 лікарень за підробку сертифікатів вакцинації

МОЗ вимагає відсторонити керівництво 15 лікарень за підробку сертифікатів вакцинації
МОЗ наполягає, щоб відсторонення було на час кримінального провадження. Міністерство вже направило відповідні листи власникам закладів охорони здоров'я.

Фото: МОЗ

Якщо слідство встановить, що головний лікар закладу буде непричетним до махінацій, його відновлять на посаді. Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я України.

У МОЗ зазначають, у разі повторного порушення відомство ініціюватиме анулювання ліцензії закладу охорони здоров’я та розривання контракту між закладом та Національною службою здоров’я.  Територіальна громада фінансуватиме заклад охорони здоров’я самостійно. 

У відомстві зазначили, що за фактом підробки документів, які підтверджують вакцинацію від COVID-19, вже відрикто понад 350 кримінальних проваджень.

Нагадаємо, 22 вересня Уряд схвалив розроблений фахівцями МОЗ проєкт Закону України "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за підроблення документів, що стосуються проведення профілактичних щеплень”.  Законопроєкт поданий на реєстрацію до Верховної ради України.

Читайте також: Україна повністю переходить на е-лікарняні: яка користь, як їх оформлятимуть та як оплачуватимуть - інфографіка

 119
 
Читайте також
МОЗ доповнило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов'язковим МОЗ доповнило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов'язковим
Міністерство охорони здоров'я України розширило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.
В Україні розпочали тестування нових COVID-сертифікатів у "Дії" (відео) В Україні розпочали тестування нових COVID-сертифікатів у "Дії" (відео)
Найближчим часом в Україні будуть всі три види сертифікатів, які зараз є на рівні ЄС – це сертифікати вакцинації, тестування та одужання від Covid-19.
За минулу добу в Україні зафіксовано понад сім тисяч випадків COVID-19 За минулу добу в Україні зафіксовано понад сім тисяч випадків COVID-19
Вже 47,3% дорослого населення України отримали принаймні одне щеплення проти COVID-19.
Loading...
Load next