МОЗ вимагає відсторонити керівництво 15 лікарень за підробку сертифікатів вакцинації

МОЗ вимагає відсторонити керівництво 15 лікарень за підробку сертифікатів вакцинації
МОЗ наполягає, щоб відсторонення було на час кримінального провадження. Міністерство вже направило відповідні листи власникам закладів охорони здоров'я.

Фото: МОЗ

Якщо слідство встановить, що головний лікар закладу буде непричетним до махінацій, його відновлять на посаді. Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я України.

У МОЗ зазначають, у разі повторного порушення відомство ініціюватиме анулювання ліцензії закладу охорони здоров’я та розривання контракту між закладом та Національною службою здоров’я.  Територіальна громада фінансуватиме заклад охорони здоров’я самостійно. 

У відомстві зазначили, що за фактом підробки документів, які підтверджують вакцинацію від COVID-19, вже відрикто понад 350 кримінальних проваджень.

Нагадаємо, 22 вересня Уряд схвалив розроблений фахівцями МОЗ проєкт Закону України "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за підроблення документів, що стосуються проведення профілактичних щеплень”.  Законопроєкт поданий на реєстрацію до Верховної ради України.

Читайте також: Україна повністю переходить на е-лікарняні: яка користь, як їх оформлятимуть та як оплачуватимуть - інфографіка

 119
 
Читайте також
За минулу добу в Україні зафіксували понад 7 тисяч випадків коронавірусної хвороби За минулу добу в Україні зафіксували понад 7 тисяч випадків коронавірусної хвороби
Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.
17 тисяч випадків COVID-19 за минулу добу в Україні 17 тисяч випадків COVID-19 за минулу добу в Україні
Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.
COVID в Україні: за добу виявили понад 9,5 тисяч випадків зараження COVID в Україні: за добу виявили понад 9,5 тисяч випадків зараження
В Україні впродовж доби захворіли на коронавірус 9 524 людей, серед них 790 дітей та 122 медпрацівники. 55 897 людей отримали щеплення проти COVID-19.
Loading...
Load next