Спорт без меж: безкоштовні тренажери встановили на "Арені Львів"

Спорт без меж: безкоштовні тренажери встановили на "Арені Львів"
На стадіоні «Арена Львів» офіційно відкрили новий спортивний простір. Тепер на 17 спортивних тренажерах можна безкоштовно робити вправи.

Тренажери встановили у межах ініціативи та за кошти компанії «Нова Пошта». Подібний майданчик раніше компанія облаштувала також у Києві на НСК «Олімпійський». Повідомляє ЛОДА.

Така ідея виникла минулого року, коли через карантин усі спортзали були закритими. Тому у компанії, яка вже багато років поспіль пропагує заняття спортом, вирішили створити для людей можливість займатися спортом на вулиці. Адже спорт – це запорука міцного здоров’я, - зазначає директорка з управління репутацією та маркетингу «Нової Пошти» Олена Плахова.

У відкритті майданчика взяв участь заступник голови Львівської ОДА з питань молоді та спорту, охорони здоров’я, культури, освіти та бюджету Іван Собко.

Спорт – це та галузь, яка об’єднує! Спортом займаються всі - незалежно від віку і статусу. Після закінчення навчання ми створюємо сім’ю, знаходимо себе професійно, але забуваємо про спорт. Це потрібно змінювати, тому що той, хто займається спортом, здоровий не тільки фізично, а й психологічно. Негативні думки і поганий настрій потрібно десь залишати – і це найкраще робити під час занять спортом, - каже Іван Собко.

Охочі зможуть безкоштовно займатись на тренажерах у час роботи стадіону «Арена Львів» – з 9:00 до 18:00. 

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
Від завтра центри вакцинації проти COVID-19 почнуть працювати в Києві, Львові та Одесі Від завтра центри вакцинації проти COVID-19 почнуть працювати в Києві, Львові та Одесі
У суботу, 29 травня, відкриються центри вакцинації у Києві, Львові та Одесі, пріоритет у них надаватиметься людям похилого віку.
За останню добу в Україні виявили понад 5 тисяч хворих на COVID За останню добу в Україні виявили понад 5 тисяч хворих на COVID
За минулу добу в Україні підтвердили зараження на коронавірусну інфекцію у 5062 українців. З них на Львівщині зафіксували 311 нових випадків захворювання на Covid.
У Львові після вакцинації помер 63-річний чоловік У Львові після вакцинації помер 63-річний чоловік
Чоловік помер після того, як отримав першу дозу вакцини від Covid-19. Смерть медики зареєстрували як несприятливу подію після вакцинації, адже після щеплення не минуло й 30 днів.
Loading...
Load next