Захворюваність на ГРВІ серед дітей за тиждень зросла на 31% - МОЗ

Захворюваність на ГРВІ серед дітей за тиждень зросла на 31% - МОЗ

За тиждень захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції серед дітей зросла на 31%.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоровʼя.

Захворюваність на ГРВІ, грип та COVID-19 у порівнянні із попереднім тижнем серед дітей зросла на 31%, серед дорослих – на 12,9%. Перевищення епідпорогу зареєстровано в Житомирській, Хмельницькій, Вінницькій та Чернівецькій областях, - йдеться у повідомленні.

За даними МОЗ, за період з 29 січня по 4 лютого в країні на ГРВІ захворіло 226 338 українців, із них 125 556 – діти віком до 17 років. До лікарень госпіталізовані 6 924 людини, із них 4 232 – діти.

Наразі у 22 регіонах зафіксована циркуляція вірусів грипу типів А та В. З 29 січня до 4 лютого зареєстровано 13 летальних випадків серед пацієнтів із діагнозом «Грип». Загалом з початку сезону зареєстровано 35 летальних випадків. У 3 105 осіб з 29 січня по 4 лютого виявили COVID-19. Зареєстровано 28 летальних випадків через ускладнення від COVID-19. Всі померлі не мали профілактичних щеплень проти грипу та COVID-19.

У МОЗ нагадали, що зараз всі області забезпечені вакциною проти COVID-19, також близько 12 тисяч доз вакцини проти грипу розподілені до медзакладів країни для проведення безоплатних щеплень, в першу чергу для пацієнтів з групи ризику. Задля уникнення важкого перебігу грипу та COVID-19 пацієнтам з групи ризику рекомендовано звернутися до своїх сімейних лікарів чи пунктів щеплення у медзакладах та дізнатись про можливість безоплатної вакцинації.

До груп ризику належать люди старше 60 років, діти від 6 місяців, вагітні, люди з хронічними захворюваннями, а також люди з професійної групи ризику, які працюють з населенням та у великих колективах (медпрацівники, вчителі, продавці тощо).

Нагадаємо, В Україну доставили понад мільйон вакцини проти дифтерії та правця

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Степанов заявив, що епідемія коронавірусу в Україні йде на спад Степанов заявив, що епідемія коронавірусу в Україні йде на спад
Міністр охорони здоров'я, Максим Степанов заявив, що Україна витримала черговий стрибок зараження на Covid і наразі епідемія починає йти на спад.
Loading...
Load next