В Україну надійшли 5876 сонячних панелей для закладів охорони здоров’я від Єврокомісії

В Україну надійшли 5876 сонячних панелей для закладів охорони здоров’я від Єврокомісії

До України для потреб медичних закладів надійшла перша партія сонячних панелей виробництва компанії Enel S.p.A.

Про це повідомляє МОЗ.

Обладнання надійшло у межах спільного проєкту Міністерства охорони здоровʼя, Міністерства енергетики України та Європейської комісії «Промінь надії». Зокрема, це шість вантажівок із відповідним обладнанням. 

Зазначимо, що про ініціативу раніше було оголошено президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн, а відповідні домовленості досягнуто завдяки спільній роботі профільних міністерств України та єврокомісара з питань енергетики Кадрі Сімсон. 

В Україну надійшли 5876 сонячних панелей загальною потужністю близько 2 МВт. Усі вони будуть передані для забезпечення потреб українських лікарень. 

В умовах постійних атак росії на енергетичну систему України медична інфраструктура стає дуже вразливою. Адже відключення електроенергії відображаються на роботі лікарень. Для того, аби медичні заклади могли безперебійно надавати медичну допомогу пацієнтам, працюємо над їх оснащенням альтернативними джерелами енергії. Зокрема, сонячними панелями. Це важливий крок для енергетичної незалежності та стабільної роботи медичних закладів. Вдячні нашим міжнародним партнерам та друзям за цю підтримку, ‒ заявив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко

Також міністр енергетики України Герман Галущенко додав, що допомога обладнанням, а саме сонячними панелями, – важлива для покриття потреб лікарень в енергопостачанні. Це забезпечить роботу медичного устаткування, яке рятує життя тисяч українців.”

Енергетичне обладнання надійде до закладів охорони здоров’я України в Житомирській, Волинський, Хмельницькій, Київській та Одеській областях.

Додаткове обладнання, необхідне для встановлення сонячних панелей, закуповуватиметься коштами Фонду підтримки енергетики України. Кількість закладів охорони здоров’я, яким буде передано обладнання, зростатиме.

Нагадаємо, Українці зможуть реєструватися в електронній системі охорони здоровʼя через «Дію»

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Україна все ще залишається у "зеленому списку" ЄС Україна все ще залишається у "зеленому списку" ЄС
Україна наразі залишається в списку країн, подорожі до і з яких дозволені з країн Європейського союзу. Рішення переглянуть знову наступного тижня
"ЄС час подумати про обов'язкову вакцинацію", - голова Єврокомісії "ЄС час подумати про обов'язкову вакцинацію", - голова Єврокомісії
Рішення про повну вакцинацію кожна країна країна буде приймати сама.
COVID-сертифікати: у Мінцифри пояснили, коли українці можуть отримати цей документ COVID-сертифікати: у Мінцифри пояснили, коли українці можуть отримати цей документ
У міністерстві цифрової трансформації розповіли, коли та як українці зможуть отримати цей документ у застосунку "Дія".
Loading...
Load next