Скільки води треба пити щодня і чи можуть інші напої замінити її

Скільки води треба пити щодня і чи можуть інші напої замінити її
Щоденне споживання води має велике значення для здоров’я

Вода — основа життя. Вона необхідна для нормального функціонування організму, підтримки енергії та загального здоров’я. Але скільки саме води потрібно пити щодня, і чи можуть інші напої стати повноцінною заміною? Давайте розберемося.

ПравдаТУТ News дослідила це питання.

Скільки води потрібно пити щодня для здоров’я та енергії?

Рекомендована кількість рідини варіюється залежно від віку, статі, рівня активності та інших факторів. Загальні норми для дорослих — близько 3,7 літра для чоловіків і 2,7 літра для жінок на день. Важливо пам’ятати, що це загальна кількість рідини, яка включає не лише воду, а й інші напої та їжу.

Для дітей норми знижуються — від 1 до 2 літрів рідини на день, залежно від віку. Під час фізичної активності або у спеку потреба у воді може збільшуватися, тому варто додавати 500–1000 мл води залежно від інтенсивності навантаження.

Натомість, не всі напої замінюють воду. Чай, кава та соки містять воду, але також добавки, які можуть впливати на зневоднення організму. Газовані напої, енергетики та алкоголь не є здоровими альтернативами воді, оскільки вони не лише не допомагають підтримувати водний баланс, а й можуть викликати зневоднення.

Недостатнє споживання води може призвести до головного болю, втоми, проблем із шкірою та травленням, а надмірне — до гіпонатріємії, що може бути небезпечним для здоров’я.

Щоб уникнути цих проблем, пийте воду рівномірно протягом дня і орієнтуйтеся на потреби свого організму.

Нагадаємо, Солодкі напої пов’язали з мільйонами випадків діабету та серцевих хвороб

Анастасія Князєва - pravdatutnews.com

Читайте також
У столиці зростає кількість випадків гепатиту А та кору: що відомо У столиці зростає кількість випадків гепатиту А та кору: що відомо
Станом на сьогодні в Києві зафіксовано 76 випадків гепатиту А та 33 випадки кору
Чому у немовлят більше кісток, ніж у дорослих людей: пояснення Чому у немовлят більше кісток, ніж у дорослих людей: пояснення
Новонароджені мають на сотню кісток більше, ніж дорослі
У львівській лікарні запрацювало відділення онкогематології та імунології (відео) У львівській лікарні запрацювало відділення онкогематології та імунології (відео)
У Першому медоб’єднанні Львова запрацювало відділення онкогематології та імунології. Там розгорнули 30 ліжок з палатами підвищеного комфорту для стаціонарного лікування.
Loading...
Load next