Зрадниця і ворог: Ані Лорак вирішила втекти з росії

Зрадниця і ворог: Ані Лорак вирішила втекти з росії

Скандальна співачка Ані Лорак ще зовсім недавно планувала дати концерт в Новосибірську, але організатори заходу несподівано скасували її виступ нібито через "критичні висловлювання про спецоперацію". При цьому фактично ніяких доказів її критики вторгнення росії в Україну немає.

І якщо в росії скасували концерт зрадниці України, то ось Європа готова зустріти її. Так, у Лорак заплановано тур по європейських містах - Лемго, Гамбурзі, Дортмунді, Оффенбаху, Празі, Нюрнберзі та інших містах.

Зазначимо, на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Лорак у своїх соціальних мережах написала "Ні війні!", а потім замовкла вже більш ніж на п'ять місяців. 

Відомо, що її дочка Софія перебуває зі своїм батьком у Туреччині, а де сама співачка - невідомо. Лише одного разу вона з'явилася перед публікою на весіллі в Єревані, де розважала молодят і гостей. 

А ось про рідну Україну вона вперто продовжує мовчати. І це попри те, що саме в Україні вона починала свою кар'єру і стала успішною.

Нагадаємо, що Віра Кекелія вдруге стала мамою та показала новонародженого сина (фото).

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 2224
 
Читайте також
Тодоренко оскандалилася брехливим листуванням з Сергою: артист відповів на її закиди Тодоренко оскандалилася брехливим листуванням з Сергою: артист відповів на її закиди
Серга показав справжнє листування з Тодоренко.
Ведучий шоу "Говорить Україна" вступив до лав тероборони Ведучий шоу "Говорить Україна" вступив до лав тероборони
Олексій Суханов, родом з Росії, пішов воювати за Україну.
Loading...
Load next