Відома співачка з рф розповіла про отримання українського громадянства

Відома співачка з рф розповіла про отримання українського громадянства

Екссолістка групи YUKO Юлія Юріна родом з росії заявила, що вважає себе українкою і хоче отримати відповідне громадянство. 

У програмі #Муз_Оборона вона зізналася, що з дитинства співала українські пісні, попри те, що народила на Кубані. Відомо, що у 18-річному віці майбутня зірка ухвалила серйозне рішення про переїзд з росії в Україну. 

Я вважаю себе українкою! Народилася я в місті Анапа, на Кубані. Однак з дитинства співаю українські пісні. Я завжди вивчала українські традиції і фольклор, і в свідомому віці, в 18 років, переїхала в Україну. У 2012 році я вступила на кафедру фольклору та народно-пісенного співу в Києві, - сказала Юріна.

Також співачка розповіла і про своїх близьких, які залишилися жити в рф. За її словами, мама і бабуся не вірять їй, що росія напала на Україну, вважаючи за краще більше довіряти кремлівській пропаганді.

Більш того, зірка зізналася, що її мама вважає, що українці самі себе вбивають. 

У мене не завжди вистачає на це терпіння. Але в якийсь момент я відрізала все від себе. Коли вони телефонують, кажу просто: "Я жива. Нас обстрілюють, зараз повітряна тривога". Постійно промовляю, що росія нападає на Україну, – поділилася Юріна.

Крім того, Юріна зазначила, що дуже хоче отримати громадянство України, але поки це неможливо.

У 2018 році я змогла зробити тільки посвідку на постійне проживання. Вона робилася 4 роки. А зараз війна і є проблеми важливіші за мою.

Нагадаємо, що дружина шоумена Андрія Бєднякова показала новонародженого сина (фото).

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Loading...
Load next