Даша Квіткова і Микита Добринін розлучилися: у чому причина

Даша Квіткова і Микита Добринін розлучилися: у чому причина
Даша Квіткова і Микита Добринін познайомилися в 9 сезоні шоу "Холостяк". Після фіналу, де Даша стала переможницею, вони продовжили будувати стосунки.

Українська блогерка-мільйонник Даша Квіткова повідомила про розлучення з телеведучим Микитою Добриніним. Цією шокуючою новиною вона поділилася на своїй сторінці в Instagram. Дівчина написала, що вони з Микитою більше не разом. Однак розкривати причину розлучення не стала. 

Не буде брудної білизни і пошуку винних. У нас росте син, і ми робимо все для того, щоб залишитися в хороших батьківських відносинах. Я буду вдячна за розуміння і повагу до рішення, яке ми ухвалили. Ухвалили не для вас, а для себе і подальшого життя, - написала Квіткова.

Сам Микита написав у своєму блозі, що бути окремо - це їхнє спільне рішення. 

Це життя. Нічого критичного не сталося. Вірю, що цей етап ми зможемо пройти гідно, - додав телеведучий.

У програмі "Іспит з Машею Єфросиніною" Даша розповіла, що першою почала розмову про розставання, Микита її підтримав.

За її словами, "гойдалки" у стосунках у них почалися ще півтора роки тому. Незважаючи на це вони хотіли бути разом, тому під час повномасштабної війни повінчалися. Але стосунки у них не налагодилися. Вже три тижні вони живуть окремо. Добринін з'їхав з їхнього будинку.

Це було рішення обох, але першою на розмову вийшла я... Ми були разом 24/7. Ми просто в якийсь момент зрозуміли, що, по-перше, ми дуже наситилися один одним. По-друге, у нас різна швидкість. Я лечу попереду планети, а він більш плавний. На цьому тлі ми морально один одного задушили. Я багато працюю і приділяю цьому багато часу. Йому це не подобалося. Я розривалася між роботою, сином і чоловіком. У нас була "гра", хто кого більше вколе... Дуже багато сліз і розмов. Любов не пройшла. Я його люблю і він мене любить, але це ті стосунки, де тобі боляче, – розповіла Квіткова.

 Нагадаємо, що Кіт Степан потрапив на обкладинку журналу Times Monaco.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 1051
 
Loading...
Load next