Даша Квіткова і Микита Добринін розлучилися: у чому причина

Даша Квіткова і Микита Добринін розлучилися: у чому причина
Даша Квіткова і Микита Добринін познайомилися в 9 сезоні шоу "Холостяк". Після фіналу, де Даша стала переможницею, вони продовжили будувати стосунки.

Українська блогерка-мільйонник Даша Квіткова повідомила про розлучення з телеведучим Микитою Добриніним. Цією шокуючою новиною вона поділилася на своїй сторінці в Instagram. Дівчина написала, що вони з Микитою більше не разом. Однак розкривати причину розлучення не стала. 

Не буде брудної білизни і пошуку винних. У нас росте син, і ми робимо все для того, щоб залишитися в хороших батьківських відносинах. Я буду вдячна за розуміння і повагу до рішення, яке ми ухвалили. Ухвалили не для вас, а для себе і подальшого життя, - написала Квіткова.

Сам Микита написав у своєму блозі, що бути окремо - це їхнє спільне рішення. 

Це життя. Нічого критичного не сталося. Вірю, що цей етап ми зможемо пройти гідно, - додав телеведучий.

У програмі "Іспит з Машею Єфросиніною" Даша розповіла, що першою почала розмову про розставання, Микита її підтримав.

За її словами, "гойдалки" у стосунках у них почалися ще півтора роки тому. Незважаючи на це вони хотіли бути разом, тому під час повномасштабної війни повінчалися. Але стосунки у них не налагодилися. Вже три тижні вони живуть окремо. Добринін з'їхав з їхнього будинку.

Це було рішення обох, але першою на розмову вийшла я... Ми були разом 24/7. Ми просто в якийсь момент зрозуміли, що, по-перше, ми дуже наситилися один одним. По-друге, у нас різна швидкість. Я лечу попереду планети, а він більш плавний. На цьому тлі ми морально один одного задушили. Я багато працюю і приділяю цьому багато часу. Йому це не подобалося. Я розривалася між роботою, сином і чоловіком. У нас була "гра", хто кого більше вколе... Дуже багато сліз і розмов. Любов не пройшла. Я його люблю і він мене любить, але це ті стосунки, де тобі боляче, – розповіла Квіткова.

 Нагадаємо, що Кіт Степан потрапив на обкладинку журналу Times Monaco.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
Скандальна Саша Бо після розлучення знову виходить заміж (фото) Скандальна Саша Бо після розлучення знову виходить заміж (фото)
Українська блогерка з двома дітьми, яка нещодавно мала "гучний" розрив шлюбу з минулим чоловіком, прийняла пропозицію коханого.
Loading...
Load next