Фонд Елтона Джона пожертвує 125 000 доларів для України

Благодійний фонд британського музиканта Елтона Джона пожертвує 125 000 доларів для України через UNITED24. Повідомляє у Telegram UNITED24.
За ці кошти придбають 10 біохімічних аналізаторів крові, щоб усі українці, які живуть із ВІЛ, й надалі мали доступ до високоякісного догляду та лікування, — йдеться у повідомленні.
Сам же ініціатор збору коштів підтвердив свою рішучість у підтримці України.
Обіцянка, яку я дав з київської сцени, залишається незмінною: я підтримуватиму народ України як ніколи раніше, — сказав Джон.
Нагадаємо, що Євробачення-2023: організатори оголосили ведучих (відео).
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Голлівудська актриса також приєдналася до збору коштів для українських біженців.

Українська співачка Оля Цибульська розповіла чи спілкується вона з опальними зірками, які віддали перевагу кар’єрі в Росії.
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Якщо ви плануєте завести собаку, варто враховувати, яка саме порода вам підходить, адже деякі з них схильні до зайвої ваги та мають проблеми зі здоров'ям через надмірне споживання їжі

Геомагнітна ситуація в Україні у п’ятницю, 19 вересня, очікується спокійною, без значних коливань
Loading...
Load next